BT 7

Previous topic - Next topic

Ćomi

Eto i mene...Da ne pomislite da se nista ne radi...

Dokopao sam se pigmenata pa nisam zalio...
Inace,treba li da napomenem da mi je ovo prvi oklop u 35ci ili se to vidi ? :D
Namucio sam se dosta,greskom,iz neznanja zalepio par delova naopako,pa posle lomio da sraste kako treba...
Sve u svemu,znajuci kako je to sve islo i izgledalo,sam zadovoljan krajnjim rezultatom..





Planiram sa njime jedni dioramicu,gde cu probati da sakrijem nedostatke,pa dok mi ne stigne sta sam vec porucio,da nakacim bar ove slike...



Eto jos jedne,malo uspelije slike,na kojoj se vidi deformitet neuspesno popravljanih gusenica... :( :(
No signature.

Hugo Sperle

Vidi neku finu dioramicu pa ce da progleda!
Fin je! UZIVAJ!
:D :D :D :D

Sandman

ODLICHNO za prvi oklop u 35ici!!  :o

samo kad budesh radio diroamu vidi onaj desni red gusenica da potporish sa nechime - kao da gazi preko nechega jer su malo izdignute gusenice po sredini  :-\

Kerber

Meni se dopada..i to vrlo !!

To sto su se gusenice/tockovi malo izvili na gore, sredice se ako ga budes stavio ili na dioramu, pa da gazi neku prepreku ili na postolje, gde se bas tu biti malo uzvisenje...nista strasno.
Jos jednom, meni se ovaj tenk bas dopada...

Aki

meni se bas svidja kako si ga uradio!!!
kao sto rece bane,mozes da stavis neku prepreku na dioramu,pa se greska nece ni primetiti ;D

milanco

lepo uradjeno  :DZA greske ne brini jer na njima se uci ;D
P.S. lepo izgleda i rimljanin u pozadini ;)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Boki

Jaaaako lepo. Sviđa mi se. Bravo.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

T34

Dobar je!!! A s vremenom će greškica biti sve manje :D
Ovo je onaj Zvezdin jad od makete?
Nešto je bolji od BT-5 ali svejedno muka živa!

Eraser

Svaka cast!Svidja mi se jako!

Joj mene tek ceka pvi oklop u 35-ici (nadam se da ce to biti uskoro  :D :D :D )

La

Изгледа добро.Битно да си ти задовољан.
Ја сам пре неки дан завршио мој први,првцати оклоп и сасвим лепо је испало....милина радити.

Ćomi

Quote from: milanco on 13-08-2007, 12:12:16
P.S. lepo izgleda i rimljanin u pozadini ;)
Jos uvek nnisam zadovoljan svojim umecem farbanja figura,te stoga iste mozete videti samo u slucajnim uletanjima u kadrove radnog stola ;)

Quote from: T34 on 13-08-2007, 19:13:46
Ovo je onaj Zvezdin jad od makete?
Nešto je bolji od BT-5 ali svejedno muka živa!
Da,da...Sve sam zvezde od njega video...Blatobrane fiksirati je bila nauka...Pa pola se delova preklapa,morao sam da secem,budzim...Muka,stvarno...

Quote from: La on 14-08-2007, 06:24:50
Ја сам пре неки дан завршио мој први,првцати оклоп и сасвим лепо је испало....милина радити.
Pa di su slike ?!
No signature.

Ćomi




Tako nekako ce ici kompozicija diorame...Ulica,trotoar,malo oklopa,malo rusevina,malo nemaca,po koji rus i eto...

Prebacicu se u sekciju dioramai figura sa ovime kasnije,kako rad bude napredovao...Sad,dobro bi mi dosao savet za pravljenje cigli...Imao sam neku ideju da secem trake glinamola,pa ih onda delim na potrebnu dimenziju...Neki pametniji predlog ?
No signature.

drazen

Svaka cast za prvu maketu. Svidja mi se ideja za dioramu  >:D ;)

La

Quote from: Comi on 14-08-2007, 09:27:23
Pa di su slike ?!

Биће...само да се докопам неког ко има "дигиталац"