Eduard mig-15 bis 1/72 p.puk Jevgenij Pepeljajev

Previous topic - Next topic

milan78

Pozdrav svima.Jedna masina sa pocetka mlazne ere ratovanja.Mig 15 od eduarda kojim nisam bas zadovoljan kako se sklapa.Detalji su super ali svaki spoj ide git te je to bas zeznuto kod aviona u silver varijanti.Od samogradnje pito,cevi topova,antena i pojasevi.Dekali su od Kp-a za avion kojim je leteo ruski as na mlaznim avionima p.puk  Jevgenij Pepeljajev sa 19pobeda(negde 15,negde 17)u Koreji.Boje su tamija silver a crvena revell 330.Trap i kabina mesavina plave i sive.Lak clear humbrolov,wash domaci pastelni, pa posle neki revell gloss i matt u odnosu 80%/20%.









Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Nisam ljubitelj te generacije tj MiG-15 i F-86, ali obozavam avione koji imaju "pricu", tako da svaka cast! Kakva je Tamijina srebrna za rad?
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Hvala!Dobra je to boja lepo se prska,malo ipak zna da je povuce tamiya traka ali ono oslabis joj lepljivost i lagano skidas i nema problema.
Instagram-Peacockscaleworx


Goran A.

Sad jos samo da ga uparis sa jednim Sejbrom na toj stajanci

Mislim da ga ne bi mogao bolje uraditi.
Kolega ga je sklapao i pošto je picajzlast jednostavno je digao ruke od "problema".
Voleo bi da ga Eduard izbaci u 1:48.

Josip


Janjic

Fino burence  :)

Nisam znao da ova maketa ima problema pri sklapanju :uaaa
凸(¬‿¬)凸

djos & filip

Super si se izborio sa ovim malisom. Odlicno je ispao na kraju.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

milan78

Hvala drugari.@Janjic sta da ti kazem druze nosni deo,prsten usisnika i donji deo gde se montiraju topovi je bas bzvze.Koren krila 1mm krater.Mora da se krpi i gituje.Ostalo da kazemo ok.
Instagram-Peacockscaleworx

Janjic

Nije ni malo, ako uzmemo u obzir da je novi kalup. Hvala na infu Milane  :)
凸(¬‿¬)凸

jasmind

Ja sam radio kubanca, doduse uzeo sam ga odma kada je izasao, moguce da su im se pohabali kalupi. Ja nisam imao bas nikakvih problema. Cak ni sa prstenom usisnika.