Revell Eurocopter Tiger UHT 1/72

Previous topic - Next topic

Orlo

Predstavljam vam maketu Revell-ovu Eurocopter Tiger UHT, nemacke varijante. Dosta detalja, dobra plastika, lepo se radi, jedino antena po levom boku je komplikovana za uklapanje ostalo nije bilo problema. Zaboravio sam (ali sam dodao naknadno  ;) ), kabina je pravila problema, trebace vam vremena da uklopite a da se ostatk zatvara lepo, sto me je malo iznenadilo. Malo gitovanja kod spojeva i tako.
Boje su enamel/uljane Revell-ove (kao iz kataloga) kao i lak 1 i 2. Jedino sto mi je zasmetalo sto sociva na glavi iznad rotora nisu uopste uradjena, niti imas nalepnica, niti su utisnuta, tako sta napravis, napravis. Voleo bi da su omogucili da se repni rotor okrece ali je fiksan.













Зоран 1962

Lepo je ispao.Uzmi štapić za uši,alkohola i očisti stakla na kokpitu od ove prašine . :super

djos & filip

INteresantan helikopter i lep rad.
Ja sam radio stariji kalup, ovaj je preuresjen i bolje izgleda.
Probaj da napravis neku sliku na dnevnoj svetlosti, bilo bi interesantno videti jer sigurno mnogo bolje izgleda bez ovog blica.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Orlo

Quote from: Suhoj su 27 on 04-03-2018, 08:52:05
Lepo je ispao.Uzmi štapić za uši,alkohola i očisti stakla na kokpitu od ove prašine . :super

Hocu, odradio sam ga pre nekoliko nedelja, a tek sada stavio da slikam i to na brzinu pa mi je promaklo.  :)

Orlo

Quote from: djos & filip on 04-03-2018, 17:48:14
INteresantan helikopter i lep rad.
Ja sam radio stariji kalup, ovaj je preuresjen i bolje izgleda.
Probaj da napravis neku sliku na dnevnoj svetlosti, bilo bi interesantno videti jer sigurno mnogo bolje izgleda bez ovog blica.
Pozdrav

Videcu da slikam i po danu, no danju radim, a nocu pravim makete  :lol