1:72 R.V.Aircraft Mirage M5 P3

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Maketu sam uradio naporedno dok radim sve ove narudzbine.U pitanju je dobro poznati rv aircraft mirage IIICj.U kutiji dolazi i prednji deo kao i izduv da bi maketar mogao da napravi mirage IIIE.To je bio osnov za ovu konverziju.Nos je iz viskova.Doradio sam nisan i pitocev kao i rezervoare za gorivo koji mogu da nose ubojiti podves.Boje su MM i REVELL uljane.Dekale sam nekako sklopio.


















milan78

Odlican rad.Muka od makete a ti si to fenomenalno uradio!  :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Sjajno, zanimljiva sema a posebno mi je zanimljivo da su bombe na rezervoarima  :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

djos & filip

Vrlo interesantna kamuflaza, i lepo uradjena maketa za koju znamo da nije bas laka za rad.
Stvarno interesantno vesanje naoruzanja???
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Lykos


Goran A.

#5
Baš si se potrudio da utegneš maketu, Peruanac sasvim dobar!

To je standardna pojava još od M IIIC, svakako domišljat način da se nosivost  iskoristi do maksimuma. Ovo je tzv. RPK-10 sa 4 podvesne tačke i 500 litara kerozina. Postojala je varijanta sa 5 brava za Švajcarce ali nije usvojena. Slično postoji i za raketna zrna i kamere, a Australijanci su modifikovali supersonične tankove u uredjaje za ometanje.
Izraelska varijanta ima samo dve brave.

komoras

Odličan rad, pogotovu chipping. Kako si njega radio? Deluje dosta realno  :cheers
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

zivorad


dragan_mig31

Hvala vam.

djos & filip bas sam i zato uradio ovako.Preradio sam rezervoare da bi mogli da ponese sve ovo.Jako interesantno i ne vidi se tako cesto.

AG02 dfinitivno nije uopste lak za rad.Imam ih jos nekoliko tako da planiram da ih uradim bar kao jos jedan finger III,Jedan 5EV ili COAM ako budem nasao dekale za njih.Planiram jos jedan IIIE,IIIC/CJ i u planu je jedan M5 mara.NIkad dosta ovih miraza.Isto kao i mig-21.

komoras ciping sam uradio cetkicom.Zuti cink hromat i srebrenu.Jako lako i jednostavno.

Goran A.

Da doprinesem kolekciji, imam dekale za M 5COAM, rešio si problem.


Sneni

Svaka čast, mnogo dobar rad! :cheers
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Janjic

凸(¬‿¬)凸