Spitfire Mk.IXc 1/72 Egyptian Air Force Italeri

Previous topic - Next topic

Jovac

Ovu maketu sam dobio letos , započetu od svog prijatelja Zorana Sivčeva. Bio joj je urađen kokpit i spojene polutke, a ostalo sam ja završio. Maketa je svima dobro poznata. Zadovoljan sam kako je ispala.

                                                               

                                                               

                                                               

                                                               

                                                               

                                                               

                                                               

                                                               

relja

Fino, fino, sviđa mi se.
Deluje kao da si se pomučio sa dekalima?

Koje su ovo nijanse? Sad mi je žao što nisam iste ovakve iskoristio za svog Vc...
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Jovac

Malo samo ovi na repu i to tek sutra kada su se osušili. Uživo se toliko ne vidi kao na fotkama. Meni ne smeta. Boje su ti gore HU29 i HU84 , a dole HU157.

spatz

Odličan rad sve pohvale dopadaju mi se nijanse i izbor tematike :cheers :cheers :cheers

guster

Iskreno, ovo mi je jedan od tvojih najlepsih radova, jedina krupna zamerka dekali, izgleda da nisu hteli da te slusaju :)

milan78

Lep spit ja ih bas volim u pistinjskoj semi... Dobro volim taj avion.Dekali ako su Lift here, onda su iz one prve serije kad ih stampao tad mladjan Begemot... Ti dekali su losiji od danasnjeg kvaliteta koji daje Lift here  :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Jovac

Quote from: milan78 on 25-10-2018, 15:56:16
Lep spit ja ih bas volim u pistinjskoj semi... Dobro volim taj avion.Dekali ako su Lift here, onda su iz one prve serije kad ih stampao tad mladjan Begemot... Ti dekali su losiji od danasnjeg kvaliteta koji daje Lift here  :cheers

Jesu iz starije serije. Kupljeni davno, više se i ne sećam kada.

Vladimir

Ф89 НС

Fredi


djos & filip

Malo tamne slike, ali boje dobro izgledaju.
Lep rad i atraktivne oznake.......dobitna kombinacija :)
Poz

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......


Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...