Takmicenje u Nisu, nedelja, 18 novembar!

Previous topic - Next topic

Gusha

Evo posle pregovora i dogovora, konacno i to takmicenje u Nisu.Vodili smo racuna oko ostaloh datuma, propustili septembar, i evo ga u novembru.Da sacekamo bata R.I.S.T.U da lepo odradi "Duleta i Barona" pa onda posle Soluna (ko ide) dodjite i kod nas.Oni koji su bili znaju kako je, oni koji nisu, vreme je da upoznaju.Mesto okupljanja je standardno, u Domu VS.
Kategorije su zastupljenekao i na svim ostalim takmicenjima:

AVIONI:
1:144 prop i jet
1:72, 1:48 Prop
1:72, 1:48 Jet
1:32 & 1:24 Prop i jet
helikopteri

VOZILA:
1:72, 1:35 oklop
1:72, 1:35 neoklop

BRODOVI
FIGURE
DIORAME
VINJETE
CIVILNA VOZILA

PIONIRI:

AVIONI:
1:144 PROP I JET
1:72, 1:48 JET
1:72, 1:48 PROP

VOZILA:
1:72,1:35 OKLOP
1:72, 1:35 NEOKLOP
Ukoliko se pojave vozila u 1:48 otvaramo kategoriju i za njih.Minimalan broj maketa za otvaranje kategorije je 5 sa tri takmicara.Ukoliko ne mozemo da slozimo, onda cemo da objedinimo neke kategorije.Trojica sudija ocenjuju avione u svim kategorijama, trojica vozila, a ostala trojica su rezerva.Sudije koje ocenjuju vozila ce ocenjivati najverovatnije i diorame i vinjete.Za figure ce vidimo! Kotizacija je 400 din, pioniri ne placaju nista!
Poenta je da sve makete koje dodju za takmicenje budu ocenjene.Propuste od prosle godine na tu temu moracemo da izbegnemo.
Sto se tice smestaja, (Dragance ovo je tema za tebe i ekipu iz Sente) imamo dva Hostela, jedan je blizu Zeleznicke stanice nocenje po krevetu je 1000 din, i rezervacija, ja mislim, mora da se uradi nedelju dana ranije.Drugi hostel je u centru kod Tvrdjave, i krevet je 1500 din za noc.Mislim da tih Hostela ima i na internetu pa cu da vidim da okacim i to ako nadjem!

Uz mape grada sa oznacenim mestom za takmicenje, zelim unapred dobrodoslicu svima koji dolaze!
Vidimo se 18. novembra









Pozdrav ispred organizacionog odbora,

Nemanja Gusic, Gusha

EDIT by Sandman: Gusha, izbrisao sam vishak praznine ispod tvog potpisa ;)

Sandman

slazem se sa Tanjom u potpunosti - Nishko takmichenje ima svoj poseban shmek, a pogotovo shto ce nas Gusha sa ostalim organizatorima i ovaj put, siguran sam, obradovati i iznenaditi sa kvalitetnim propratnim programom ;)

takodje, trebalo bi da bude josh iznenadjenja na samom takmichenju, ali o tom potom ;)

sve u svemu, pripremite svoje radove, lepo ih ushushkajte za put ka Nishu, i dodjite u shto vecem broju - bilo bi zaista lepo da poslednje takmichenje sezone 2007 obelezimo u shto vecem broju!

pozdrav svima i vidimo se u Nish! ;)
Srdjan

Gusha

Ma za propratni program ce vidimo ovaj put.Boricemo se svakako!

Sandman

Quote from: Gusha on 18-10-2007, 12:52:49
Ma za propratni program ce vidimo ovaj put.Boricemo se svakako!

u krajnjem sluchaju koncert Penthouse-a ispred Doma VS ;)  :D

ma opushteno, samo da se mi okupimo i zabavimo u shto vecem broju ;)

tripko


Kerber

Koncert Penthouse ce moci da gledaju oni koji ostanu preko noci, u Klubu Simfonijski..... ;D

dragan_mig31

ooooo jedva cekam da dojdem i da se malo zezamo :)

rodeo

Predlazem da se kategorije oklop i neoklop prebace u tockasi i gusenicari. Ako se to uradi broj maketa po tim kategorijama je bolje ujednacen. Vrlo malo maketa moze da se svrsta u neoklop.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Rabb

Kako, bre, u nedelju?

Pa u ponedeljak mora da se ide na posao   :(.

Gusha

Moze podela i tako, a sto se tice nedelje, pa necemo da okasnimo sa proglasenjem.Do 5 je sve gotovo a posle, zna se...
Ti  mozes pravo na posao, kad te opravimo na put posle svirke..

Dimitrije_90

Malo sam zbunjen, da li su pioniri ispod 18 godina  ??? ???

Rabb

Quote from: Rodeo Clown on 18-10-2007, 18:17:55
Predlazem da se kategorije oklop i neoklop prebace u tockasi i gusenicari. Ako se to uradi broj maketa po tim kategorijama je bolje ujednacen. Vrlo malo maketa moze da se svrsta u neoklop.


Slazem se i pridruzujem se molbi za reorganizaciju ovih kategorija.


BigBadWolf

Drugari Nishlije, jel moze neka satnica?

Gusha

Ljudi, evo me opet, posle par dana odsustvovanja.Sto se tice podele na tockase i gusenicare, moze...nije problem.Satnica kod nas nije nikad bila striktna, sve sto se pojavi do 14 h, kad pocinje ocenjivanje, ulazi u izbor.

Medjutim, trenutno imamo veliki problem sa ovom sugavom epidemijom zutice, tako da cemo da vidimo posle sutrasnjeg sastanka da li cemo da pomerimo rok za takmicenje ili ne, posto vidim da se preko televizije siri panika kao da je ovde svaki drugi vec pozuteo! ;D

nesha

NE-NE-NE!!!
Samo ne ta prica o zutici, kakvo odlaganje, ja sam se naostrio na pljeskavice! :P
U secanju mi od prosle godine ostase! ;D Vec sam se dogovorio i gde da prespavam! Idem sad da se izbodem vratima od kupatila!!  :'( ;)