OT-130 Skif 1/72

Previous topic - Next topic

spatz

Još jedna egzotika derivat t-26 ranija verzija ognjeni tenk.U nedostatku fotografija a šema koju skif daje nekako mi delovala wf opredelio sam se za šemu iz Poljske edicije WM kao i za njegovog naslednika OT-133 koje sam slikao zajedno radi upoređenja.Boje su hhu-114 i 98.Za zelenu nisam imao dileme a braon mi delovala odgovarajuća sudeći po profilu.Prljanje pigmentma s tim da sam uveo pigment retainer koji fenomenalno zadržava strukturu i lako se manipuliše sa njim.U ostalom veoma sam zadovoljan rezultatom .







flanker

#1
 Ha ha gde nalaziš ove minijature
Dobri su, a ne zauzimaju mnogo prostora u vitrini.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

spatz

Uglavnom po internet buvljaku :D Na kupujem prodajem ililimundo mislim da je Gobelja nikname ima svasta nesto interesantno tako su i ova dva komada dospela kod mene.
A sto se tice samih gabarita jesu mali ali kada se urade jedno desteka komada postaje i u vitrini guzva.

gvizbi

Super je ispala maketa. Svaka cast za strpljenje, s obzirom na velicinu makete.

Koji pigment retainer koristis? Probao sam ih par ali nikako da nadjem neki koji ne menja boju pigmentima.

spatz

Radim sa Vallejo pigment binder ili reteiner.Jako interesantna stvarčica,nanese se četkicom pa onda dodaješ pigment sporo se suši ali i kada se osuši može da se manipuliše sa njim.