Boeing AH-64A Apache, Academy 1:48

Previous topic - Next topic

chikavili

Ovog puta sam naucio jos jednu lekciju - nikada ne kupuj vec zapocetu maketu!!!!  :(
Da sam se drzao ovoga, postedeo bih sebe dosta nerviranja. Ali sad, sta je tu je, zavrsio sam je pa kako je ispala... ispala, nema nazad.

Academy kit s' pocetka 90-tih. Mnogo problema sa uklapanjem, sto zbog samog kita, sto zbog onoga ko je zapoceo. U svakom slucaju, posle nekoliko prilicno stresnih iskustava, ubuduce cu razmisliti pre nego sto kupim Academy kit (vazduhoplove. Sa tenkom nisam imao ni najmanji problem)
















Sandman

Dosta lepo i ovaj izgleda.
Pohvala za kvalitetne fotke i osvetljenje.

najjaci

S obzirom da generalno lepo izgleda nije mi jasno zasto si ostavio spojeve vidljive  :think
Inace sto rece Sandman zaista odlicno prezentacijski odradjeno  :cheers
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi

Veki

Meni izgleda odlican!Samo bih pitao da li je bolji italeri u 1/48?

chikavili

#4
Hvala svima :)

@Sandman: S obzirom da se vec dugo amaterski bavim fotografijom, a i posedujem led light box, sramota bi bilo da to bar ne uradim kako valja ;)
Inace, uzivo je dosta tamniji. Namerno sam ga na fotkama osvetlio da bi se videli detalji.

@najjaci: spojevi su ponegde ostali iz dva razloga - prvi je sto sam bio na ivici zivaca od silnog gitovanja, smirglanja i urezivanja novih panel linija i riveta koji su bili s***ani od strane onoga ko je zapoceo maketu, a i zato sto se kit generalno jako tesko uklapa. Drugi razlog - kod gondola sa motorima je moj previd, mislio sam da se tu otvaraju kapotazi za pristup motoru pa sam tek kasnije shvatio da ne treba da ide celom duzinom gondole kao sto je ispalo.

U svakom slucaju uzasno se sve uklapa na ovom kitu. Ne znam da li je Italeri bolji, ali gore od ovoga mislim da ne moze  >:D