1:32 Trumpeter Su-25UB

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Maketu sam radio nekoliko meseci.Naravno ne non stop nego kad sam imao vremena i volje dok se druge makete susile da tako kazem.Sklapanje je jako zaj***no narocito ako je krajni cilj avion sa zatvorene kapotaze poklopce i uvuceni flaps i predkrilca.Boje su gunze i tamiya.Dekali domace izradnje,brojevi su farbani.
















































milan78

Jako lep rad.Doktorirao si ove makedonske suhoje.Sad posebna prostorija za njega... :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

capritim

Dooobar Makedonac, bravo!

JAFO

Dooobar...
Nego, šta kažu, jesu li ih (3+1) samo pomerili sa severne stajanke na Petrovcu ili su otišli za Ukrajinu?

Suhoj

Jako je lep, pogotovo farbanje.  :cheers

Daj mu samo malo slabiji mat finis, steta sto su svi bare metal delovi skroz ubijeni mat lakom.

Poseidon

Najzad prava razmera :).... odličan je imenjače.  :super

dragan_mig31

Hvala vam drugari.Tako je konacno da i ja budem ozbiljni i pravi maketar :D :D :D

@Suhoj metalik delovi su semiglos.Kao sto su bili na pravom.Tako da Sve ok.

JAFO to je strogo dov nazalost.

najjaci

Quote from: dragan_mig31 on 09-01-2023, 12:47:09
...konacno da i ja budem ozbiljni i pravi maketar :D :D :D

:D Pa po omjeru sigurno jesi ali...

Quote from: dragan_mig31 on 07-01-2023, 11:31:31
Maketu sam radio nekoliko meseci...

...ovo se nije ocekivalo od vas sine DragAne.... S ovakvim tempom cete tesko da se priblizite ozbiljnim i pravim maketarima  :D :D :D

LM. Lijepo je videti rad malo i u drugojacijem omjeru cisto da se razbije ta totalitarna monodrama, odnosno monotonika sto bi reko prijatelj Zika.
Inace jel to objektiv zaprljan u duhu same teme ili su pak pali post efekti?
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi

dragan_mig31

Nekoliko meseci ali sa redovne pauze od po 3 4 dana mozda i vise.Inace ovo se lako uradi u roku od 3 do 4 nedelje po 3 4 sati na dan.

Objektiv nije zaprljan i nisu to nikakvi post efekti.Nisam ja sminker pa da fotosopiram fotke da bi izgledale atraktivnije.Jednostavan crop i to je to.To je sve sto radim od post procesiranja.Te fleke su odsjaj od svetla ili ti lens flare kako se to popularno zove.Odavno trazim ali nikako da nadjem odgovarajucu zonericu za taj objektiv.Kad to uzmem nece biti lens flare.

Tomcat

Pravi monstrum, ali sto rekose prethodnici bas si do savrsenstva doveo makedonske Su-25
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...