Tamiya Mosquito Mk VI 1/48 RV i PVO

Previous topic - Next topic

YU-DFY

Maketa ne bas tako jednostavna za rad. Mislim da je Miha svojevremeno objasnio probleme oko sklapanja. Ovde prvenstveno mislim na glavne spojeve trupa, trup-krilo, motorske gondole i nosni deo. Farbano Vallejo akrilima. Dekali Lift here.




















milan78

Omiljen dvomotorac.Dobra izvedba!
Instagram-Peacockscaleworx

Lee Adama

lepo odradjena Maketa, besecam se da li bio u Muzeju u BGeu... za moj ukus malo suvise cist, ali toj samo moj Ukus. Sta mu stvarno fali je mal crnog kod Auspuha.

YU-DFY

Quote from: Lee Adama on 18-02-2023, 22:58:12lepo odradjena Maketa, besecam se da li bio u Muzeju u BGeu... za moj ukus malo suvise cist, ali toj samo moj Ukus. Sta mu stvarno fali je mal crnog kod Auspuha.
MJV nema moskita nazalost. Ima samo jedan originalni motor. Bila je namera da se sacuva jedan primerak. Izdta je cak i naredba o prebacivanju jednog primerka u MJV ali je dan pre toga i poslednji primerak isecen i unisten.
Razmisljao sam da zagaravim izduve ali mi se ovako vise svidelo. Zato sam i postavio prvu sliku pravog aviona.

Lee Adama

aha, ok, razumem, na slici originala se vidi malo, sigurno nije cesto leteo...  Ima vec par Godina kako sam bio tamo, steta da nisu sacuvali Moskito za Muzej.