M-60 u samogradnji

Previous topic - Next topic

rodeo

Gusenice regulisane - srecni donator Pz 38 Italeri.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

medico

Quote from: atma on 10-03-2008, 12:54:08
Moze li ovo pomoci?
http://kr.img.blog.yahoo.com/ybi/1/24/56/shinecommerce/folder/7/img_7_10370_5?1173099140.jpg

heh cuj moze li pomoci ...pa ovo zavrshava posao ! prva liga druskane  :D evo upravo sam mu prosledio link odusevio se !

atma

Drago mi je da sam bio od pomoci.  :D Radujem se iducem postu sa slikamo ofarbanog transportera.

Petar_II

Mislim da par zadnjih tockova je malo drugaciji pogledaj slike transportera.

medico

Quote from: Petar_II on 10-03-2008, 22:10:21
Mislim da par zadnjih tockova je malo drugaciji pogledaj slike transportera.

pretpostavljem da mislish na 'ogibljenje' tockova ? to josh nije uradjeno .

chemical_ali

morat ću ja M-80 BVP složit jedanput,imam polistirenskih ploča na bacanje a taj transporter mi je tako napeett!!oće brzo bit gotov M-60??

medico

josh malo pa gotovo ! ostalo je da se doradi prednja ploca sa brdom zakivaka i koliko sam shvatio sastavljanje je gotovo , maketa bi trebalo da bude gotova do Bg takmicenja !













Petar_II

Impresivno,sto bi Sasa curcic rekao vrh brate.

atma

Glavni razlog za otvaranje ovog foruma svaki dan. Jest da sam se naceko, ali je vrijedilo. Svaka cast!

djnik

Vau! Izgleda bas realisticno! Kad ce farbanje na red?

milanco

nadam se da ce biti gotov do beogradskog pobednika vredece ovo videti uzivo :D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

SALE

Medico batice, ti si car i prokleto dobar maketarski maestro  :) Nemam sta drugo da kazem, osim da jedva cekam da ga vidim na takmicenju u BG-u  ;)

medico

Ljudiiii nije moja maketa ...kao sto napisah u otvaranju topica radi je kolega maketar iz BG-a ja sam je samo islikao i tu i tamo pomogao da se napravi RTV kalup za neke delove  ;)

rodeo

Pravda za Gigu, oranzada za trolove.