JRV F-47D Thunderbolt Revell 1/72

Previous topic - Next topic

airbamby

Fantastican je...
Svaka cast.
Bojenje i posebno Wash su extra...
Jos jednom bravo!
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

djnik

Ma kakve greske, ko ce da ih trazi! Thunderbolt ti je super ispao! Stvarno si ga odradio svedski, kazes nije za takmicenje, nema veze za svoju dusu to je najvaznije ali ja bih mu dao medalju. Bash mi se svidja. Kao sto sam ranije rekao i mene ceka isti u 1/48! Mnogo je lepsa ova kamuflaza nego natural metal!

Srdjan

Ne vido' ovo ranije... Thunder je prva liga... svaka cast majstore!!!  ;)


medico

za chichicu od 86 godina  :D uopste nije loshe cak reako bih odlicno !
bravo sinak ! 

Boki

 :o Uh, drugar, zadao si težak domaći zadatak svima nama koji planiramo domaći P-47.
Sve je na mestu. Bravo.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Lanmi

Au, strasno je ispao. Stvarno paneli su mu strava, boja/kamuflaza, poklopci kabine... jea.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

Profa

Samo ću se pridružiti kolegama u čestitkama :o Sve si super odradio i ne mogu da primetim grešku na anteni koju si mi spomenuo ??? ...
'ajd' sad udri po faksu, da vidimo uspeh ovih razmera i na tom polju ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

Kerber

Dobro uradjeno.
A odmah pleni, jer je u kamuflaznim bojama, dojadise mi oni srebrni i tamno zeleni.
Za ovu fazu je odlicno. Sad mu to doradi sto jos malo ima da se doradi - to sa laganim prljanjem tu i tamo, mozda neko malo chippovanje po mestima gde se hoda i oko panela za municiju, napadne ivice krila i repnih horizontalaca.
U stvari, i ovako moze na policu. Nema tu sta mnogo da se doda, sve je ostalo subjektivni osecaj za maketu. Da te ne opterecujem mojim subjektivizmom.
A stvarno je ovo tvoj najbolji rad do sada, pa nastavi u ovom maniru. (i fax, sto rece profa, to ne zapostavljaj !)
Ako je poboljsanje kvaliteta izrade maketa makar i malo zasluga ovog foruma, onda sam duplo zadovoljan.
Pozz !

Dada

#54
Dajte ljudi, razmazicete me  :P ::) 0:)

Quote from: Profa on 24-03-2008, 12:37:55
Sve si super odradio i ne mogu da primetim grešku na anteni koju si mi spomenuo ??? ...
'ajd' sad udri po faksu, da vidimo uspeh ovih razmera i na tom polju ;)
Mali zez je kod stapa radioantene... vidi se kako mi je sljisnuo super lepak i napravio neke grudvice.... Ne vidi se mnogo u prirodi, ali me nervira na slikama, pa cu to da ispravim.  8)

Quote from: Kerber on 24-03-2008, 12:54:38
Sad mu to doradi sto jos malo ima da se doradi - to sa laganim prljanjem tu i tamo, mozda neko malo chippovanje po mestima gde se hoda i oko panela za municiju, napadne ivice krila i repnih horizontalaca.
A stvarno je ovo tvoj najbolji rad do sada, pa nastavi u ovom maniru. (i fax, sto rece profa, to ne zapostavljaj !)
Ako je poboljsanje kvaliteta izrade maketa makar i malo zasluga ovog foruma, onda sam duplo zadovoljan.

Bice malo prljancije, kao sto rekoh vec iza cevki i malo guljenja duz rubova poklopaca spremnika municije. eventualno mozda padne i mali wash po nogama stajnog trapa i to bi moglo da bude to.
forum je glavni razlog zasto vise ne radim makete vestinom sklepanje vec sklapanje :D 8) Sada opet radionica kaci katanac na vrata jer fax trazi svoje, a onda nema vremena za makete... Niti imam prostora da ih raduckam u Bgd-u...

P.S. dva od dva kolokvijuma u poslednjih par dana su prosla super :D
Hvala svima jos jednom