Panchevo 03.05.2008.

Previous topic - Next topic

Sandman

prenosim informaciju o predstojecem prvom ovogodisnjem takmicenju u Srbiji koju sam dobio putem maila...

-----

Dana 03.05.2008. Modelarsko maketarski klub RODA iz Panceva organizuje takmicenje u maketarstvu i modelarstvu pod nazivom "III Medjunarodni RODA KUP". Takmicenje ce se odrzati u Muzeju grada Panceva, u strogom centru grada, na Trgu Kralja Petra 7. Pozivamo Vas da ucestvujete na nasem takmicenju i na taj nacin ucinite manifestaciju kvalitetnijom.

Program takmicenja:

8-11h  - prijavljivanje takmicara
11h    - dolazak starih automobila AMS Beograda na plato ispred Muzeja
11.30h - svecan otvaranje takmicenja u organizaciji generalnog pokrovitelja Skupstine Opstine Pancevo i MMK Roda
12-16h - ocenjivanje i bodovanje maketa od strane sudijskog zirija
17h    - svecano proglasenje pobednika, dodela nagrada i zatvaranje takmicenja

Kotizacija se naplacuje samo za seniore i iznosi 400,00 dinara.
Ucesce u maketarskoj berzi se naplacuje 1000,00 dinara.

S postovanjem
Nebojsa Stosevski
predsednik MMK Roda

ugovorac

Lepo bi bilo kad bi izbacili plan dela grada gde se to nalazi i oznacili mesta gde mogu kola da se ostave.

ALEX T

Objaviti kategorije i prijavnicu za takmicenje radi brzeg prijema maketa.

Profa

I, po dogovoru sa sastanka, izbaciti spisak sudija na vreme...
Bogu fala što sam Lala! :)

Mladen

To za prijavnicu je jako prakticno. Vidjao sam na nekim takmicenjima, jako lepo izgleda, onako uredno.

Eraser

Ja nazalost necu moci doci  :( :(

milanco

moze da se okaci i fajl sa prijavom za ucesce da nemoramo na licu mesta da popunjavamo ;)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Sandman

prebacio sam prijavnicu dobijenu putem maila u JPEG oblik...

nadam se da ce nam se vrlo uskoro na forumu pridruziti i predsednik kluba Roda pa cete moci dobiti informacije u vezi samog takmichenja iz prve ruke, ovako samo prenosim dobijene informacije!



Sijamski_Mrmot

Nista novo u drzavi danskoj....

Ok, ajd da ne bude da kvarim zabavu, docicu i donecu par starih maketica posto se kod njih nikad nisam takmicio...  8)

Se gledamo i jemopi vopi

milanco

zna li se koje ce kategorije da budu ili ne ???
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Sandman

Quote from: milanco on 02-05-2008, 09:45:15
zna li se koje ce kategorije da budu ili ne ???

kategorije su koliko se secam dogovaranja oko toga na zadnjem sastanku klubova vec standardne koje se vidjaju na nashim takmichenjima, znachi nishta novo nije izmishljeno ;)

inache, ako bilo kome treba neka bliza informacija vezana za samo takmichenje, gde i kako parkirati sutra, kontaktirajte predsednika kluba Roda - Nebojshu Stoshevskog na broj 063/8-536-637

Aki

Moze li neko da okaci mapu,da znamo gde je muzej ???

Gusha

E pa za mapu ces morati da zoves organizatora...Ovde je moralna podrska!

Cicak1973

Cao svima
posto sam i ja jedan od potomaka Pancevackih porodica evo pomoci u dolazenju do trga kralja Petra.
Kada se prelazi most preko Tamisa kod samog hotela TAMIS se skrece desno pa posle prve raskrsnice gde je apoteka nalazi se pravoslavna crkva sa dva tornja pa jos malo peske ugaona prodavnica i skrece se levo videce se veliki park (izmedju pravoslavne crkve i SO Pancevo) to je trg kralja Petra i tu je gradski muzej. Sto se tice parkiranja moze se kod hotela Tamisa.
Srdacan pozdrav


djnik

Svima zelim odlican provod i da donesu sto vise maketa, sto za takmicenje sto za izlozbu! Slikajte sto vise i postavite ovde za opravdano odsutne! Hvala!