Panchevo 03.05.2008.

Previous topic - Next topic

Sijamski_Mrmot

Quote from: Wittmann on 04-05-2008, 14:01:35
Maketice za mladje obezbedjuje organizator, ako je u mogucnosti, nije obeveza vec dobra volja ( finansijska mogucnost ) . Sto se tice negodovanja, kada sam rekao muk, nisam mislio na seljacizam sa komentarima i tome slicnom, vec se zna i na svakom je takmicenju isto pravilo : Prilozi se zalba, odredi se nova sudijska komisija i ponovi se sudjenje. Mislim da je to poprilicno jasno ( bar za pismene bi trebalo ), i mozda malo kulturnije od nekih drugih " nacina " , da citiram "male bucne grupice...."
na kraju krajeva druzenje bi trebalo da bude najvaznije.....

Ok, ako ti se tako vise svidja, na sledecem takmicenju cemo biti "pismeniji" i potrudicemo se da budemo vise gradjani a manje Seljaci (mada bih ja bio ponosan da sam Seljak) kako ne bi smo vredjali tvoju inteligenciju. A slobodno racunaj i da cemo se vise uzivo buniti. A pre toga cemo se potruditi da ne budes u toj novoformoranoj komisiji kako ne bi opet sve islo u krug. Ako vise volis da ti neko u lice kaze da si namestio sudjenje, nema problema.

A druzenje JESTE najvaznije i zbog toga sam i bio juce ali svejedno ne volim da neko pravi budalu od mene i jos posle pokusava da mi ovako drzi lekcije. Sto rece neka nasa poslovica valjda (nisam pismen pa ne znam): "Ceracemo se mi josh". Nemoguce da smo nas 15 nepismeni seljaci a vas par ste super...

Toliko od mene, za sve dalje stojim na raspolaganju na privatne poruke i uzivo vec na narednom takmicenju (potrudicu se da ne budem dezuran kako bih svakako dosao a ako ne onda u BG kod Djerija svakako...)

MrmmRm

Sandman

DOSTA!

nastavak prenesite na PM!

ili na sledecem takmichenju da vam podelimo svima po peshkirche i rukavice i da napravimo ring pa se sukobite!  >:(