T-34/85 '44.god., 1:16, "Trumpeter"

Previous topic - Next topic

T34

Prije nego što uopće počnem pisati o ovoj maketi, pitam se koliko je riječ «recenzija» ovdje uopće prikladna?
Naime, u svijetu 35-ica sam poduže; poprilično modela srednjeg  tenka T-34 svih mjerila (osim 1:48)  je prošlo kroz moje ruke i jednostavno se osjeti kako maketa «diše» odnosno na prvi ili drugi pogled se stekne poprilično točan dojam.



Za sve ostalo tu je Internet i iskustva drugih ljudi iz prve ruke – ali što sad?
Od prvog pogleda na moj poklon dok ga je Chemical Ali vadio iz prtljažnika svog auta, u podzemnoj garaži jednog splitskog trgovačkog centra, nisam se mogao osloboditi straha od nepoznatog, gajeći strahopoštovanje prema veličini kutije u koju bi da je malo viša stao stari usisivač moje mame!

Trupovi istih šasija; SU-122 1:48, T-34/76 1:35 i T-34/85 1:16;



Veličina kutije u usporedbi sa ne baš malim "Dragon" 35-icama;



No, srećom, tu strahovi prestaju!
Kada otvorite kutiju prvo vam u oči upada urednost te nedostaje osjećaj prenatrpanosti.
Razlog tome su četiri manje kutijice koje sadrže trup vozila, kupolu, putne kotače te gusjeničje članke i vinilne obloge putnih kotača!



Ostatak od ukupno 26 okvira (846 dijelova) upakiran je na klasičan način, s tim da je plastika u dvije boje; klasično tamno smeđe - zelena krasi većinu dijelova, dok su spremnici goriva te dijelovi motora i transmisije sivi.



Dva okvira fotojetkanih dijelova uglavnom sadrže dijelove unutrašnjosti kupole, poput utora za doboše strojnice 7.62mm, ali naravno i određene vanjske detalje; mrežicu motora, držače bačvi s gorivom i uljem itd.
Prisutne su polivinilne «kapice» za glatku rotaciju putnih kotača, ljenjivca (promjenjivog položaja / zategnutosti) i pogonskog kotača, prozirno detaljno stakalca fara te metalne opruge amortizera «žive» suspenzije i metalna sajla.



Sastavnica je uredna i pregledna, na točno 20 stranica nećete se «izgubiti» a primjećujem da je engleski prijevod ovaj put shvaćen  ozbiljno; jezičnim konstrukcijama i točnošću izraza konačno zvuči onako kako i dolikuje jednom ozbiljnom proizvodu koji opisuju!
Tekst o samom vozilu očito je preuzet iz neke od brojnih knjiga ; šturi, zapadnjački opis gotovo sigurno prepisan iz literature od koje neke primjerke i ja imam doma, no dobro, ne bavim se pravnim stvarima i u krajnjoj liniji korektan je i gramatički točan.

Prisutna je samo jedna opcija označavanja vozila; tenk broja «36» te natpisa «Suvorov» iz 55. Gardijske tenkovske brigade u sastavu 7. Gardijskog tenkovskog korpusa, iz bitke za Berlin, što znači da ako se odlučite za ove decale ne ginu Vam ukrštene bijele linije na gornjoj oklopnoj ploči kupole (prisutne tek od travnja 1945. god.) , uz dodatak istovrsnih bočnih linija na kupoli, što je odlika označavanja iz same berlinske operacije.
Prikazana opcija prezentirana nam je printana u boji na papiru A3 formata.


No, ajmo redom;
Maketa predstavlja kasniji model T-34/85 Zavoda br.183. iz 1944. godine sa kvadratnim prednjim blatobranima, električnim pokretanjem kupole koja sadrži iz trupa premješteni radio uređaj te kotačima «paukova mreža».
Odlika kasne serije su i dva spremnika nafte na stražnjoj ploči koja služe generiranju dimne zavjese!

Ono što me najviše zanimalo osim jasno dimenzija makete su gusjenice ; 78 ravnih i 78 članaka sa klinom na sebi imaju teksturu(!) a sama gusjenica se spaja na način da se ravni članak jednostavno škljocne na članak s klinom koji na sebi već ima izlivenu osovinu koja spaja dva članka; nevjerojatno jednostavno i pouzdano rješenje koje zaista čini posao oko gusjenica uživanjem, maltene igrom; jednostavnost i «user-friendly» odliku ovog pristupa donekle dotiču tek gusjenice «WW2 Productions» u 1:35, 48 i pored ovakvog rješenja pitam se što je toliko magično u Dragonovim «Magic Track» člancima koji se lijepe...
No dobro...



Trup i kupola su teksturirani, možda preuniformno po nečijem ukusu.

Pored istovrsne kupole , "Dragon", 1:35



Naravno, vrijednost makete u ovom mjerilu nije njena vanjština; čisto zbog tehnologiije koja je na raspolaganju i vozila koje predstavlja ovaj div nije i jednostavno ne može biti detaljniji nego recimo vrhunske makete mjerila 1:35; ono što okupira dobar postotak volumena kutije i predstavlja vjerojatno glavnu «reklamu» je unutrašnjost vozila!



Naravno, tu je motor, pa transmisija, pa podni sanduci s municijom čija je sekundarna uloga da glume podnicu vozila – za razliku od zapadnih tenkova T-34 nema pod ni «košaru» kupole; smanjena udobnost i veća smrtnost po posadu u slučaju penetriranog oklopa su direktne posljedice ovog rješenja!
Motor je izuzetno detaljan, sve vrvi cijevima i žicama, isto vrijedi za transmisijski dio.
Naravno u borbenom odjeljku kupole i prostoru vozača/mitraljesca nailazimo na sve ono bitno; periskope, sjedalice, mehanizam zatvarača topa sa zaštitom, kablove, utore za pohranjivanje različitih vrsta prisutnih granata, teleskopski nišan topnika, radio uređaj, kompletne mitraljeze 7.62, rezervne municijske bubnjeve...i još mnogo toga što mi se ne nabraja, a ja ionako nisam dovoljno kompetentan da kažem nedostaje li išta...
Sviđa mi se osobno što je plastika jako detaljna  - alatne kutije imaju naravno sve šarke i ručice, ručna pila je nazubljena, blatobrani su detaljni i još mnogo toga je riješeno na način da je broj fotojetkanih dijelova sveden na minimum.



Nemam nikakvu pravu zamjerku na maketu - pa iskreno ni na cijenu ; naravno da je cifra od oko 80-90 Eura (kako gdje, desetak Eura više ili manje) respektabilna suma, ali Dragon u kooperaciji sa Cyberhobby izdaje par Tetki koje prodaje za 60% navedene cijene u 35-ici, a pregled kutija na stranim forumima ne odaje razloga za takvu cijenu, i dalje je plastika, mada bi čovjek pomislio da su livani od srebra možda?
Trumpeterovoj 16-ici na par mjesta nedostaju varovi, na nekima je tekstura preblaga, a negdje zaista nedostaje (ugl. manji lijevani dijelovi poput kupolice zapovjednika i sl.)
Također, s obzirom na mjerilo metalna žlijebljena cijev zaista nije na odmet, dakle još 15-ak Eura...no smatram da ukupan trošak vrijedi svake lipe.
Uostalom, ovo  je mjerilo gdje svatko od nas ima svog kandidata, a ja ni ne znam dali postoji još maketa u 1:16, navodno «Tamiya» ima neke ali basnoslovno skupe i predviđene za «motorizaciju» elektromotorom.



I što onda na kraju reći; ni ja sam se ne bi tek tako odlučio na kupnju da mi nije poklonjen; ovako sa sigurnošću mogu kazati da ću kada financije dopuste pokupovati i ostale modele srednjeg tenka T-34 iz ove serije.
Ostalim maketarima kojima možda samo vozilo nije toliko značajno sasvim je dovoljna brojna, raznovrsna i kvalitetna prezentacija istog u mjerilu 1:35 ili manjem...
Naravno, onima željnima dugotrajnog a  zaista posebnog te zbog ukupne kvalitete ipak ne pretjerano zahtjevnog maketarskog iskustva, barem u svijetu oklopa, topla preporuka!
Uostalom, ako naše  Dinare i Eure pretočimo u potrošene sate, jeli maketarstvo zaista skup hobi?

S tim, retoričkim pitanjem Vas pozdravljam, ujedno se ispričavam što nisam slikao apsolutno sve, već samo one najznačajnije, najdojmljivije okvire i dijelove!