Takmicenje u Nisu 6 septembar,subota

Previous topic - Next topic

Momcha

Postovani prijatelji,obavestavamo vas da ce takmicenje u Nisu biti 6-og septembra(subota).
na starom,dobro poznatom mestu-Dom Vojske.Za one koji su bili znaju kako je,a za one koji nisu
je krajnje vreme ;D Kotizacija je standardno 400 din. a zakupnina tezge za buvljak 1000.
Ukoliko ima interesenata za duzi ostanak tu su i hosteli ali se blagovremeno javite radi
rezervisanja istih.

Ostale informacije u vezi takmicenja(kategorije...) u narerdnim danima.
Pozdrav

Sijamski_Mrmot

Nazalost, Mrmot ce preskociti ovo desavanije... razlog je prost... Greece, more, plaze, koke...

U svakom slucaju svima zelim odlican provod kakav sam doziveo na prethodnim takmicenjima u Nishu :)


MrM mRm

nesha

Nazalost i Nesha ce propustiti ovo desavanje...razlog prost...dezura u skoli dok mu je gazdarica na plazi u Egiptu (da je po tradiciji u nedelju, dosao bi) :(

Nadam se da ce bar ostatak maketarske populacije da se provede  kako dolikuje i da me se bar neko sa setom i ponekom suzicom u oku, seti... ;)

(PS:Mirko, sram te bilo za koke na plazi, da te bolja polovina pocupa za usi  ;D )

razoxx

evo ja cu da se setim...donosim ti vrata od bunkera

Momcha

Evo zvanicnog poziva i kategorija za takmicenje,




Napomena: Rezultati odnosno liste,koje se pojavljuju i kace na oglasnoj tabli a vezane su za
                       plasmane takmicara,bice istaknute 15 minuta pred proglasenje pobednika.
                       Prevremeno saznanje plasmana nece biti moguce.

                       Makete ce moci da se podignu samo uz prijavni list i najranije 15 minuta pred zvanicno zatvaranje.
                   

Suhoj

Ja dolazim ;D
Grcku sam vec obavio, pa sada dolazim ;D ;D ;D

Profa

Drugari, nažalost ne' se vidimo u Nish, ali će biti tamo moj delegat - helikopterče ;D
Ako da Bog, eto mene u Senti ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

Dada

#7
Drugari srecno na tekmi. Good provod!!!

Cicak1973

#8
Nego nego bih zamolio ako neko od nasih beogradskih clanova ucestvuje u Nisu, moze li da vidi na buvljaku da li ima poljski avion PZL P11 zvani komarac neotpakovane kutije?
Srdacan pozdrav

Ps. Drzim palceve za takmicenje.   

djnik

Svim drugarima zelim odlican provod u Nishu! Srecno!

airbamby

Lep provod svima i nadam se da ce biti puuno fotki...
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

milten

#11
Bilo je to jedno super druzenje...
196 maketa u takmicarskom delu... Prodaja u sastavu: Micevski, Ajdukovic, Rankov...
Po broju maketa i zbog inostranog ucesca stice se utisak da maketarstvo napreduje ...
Nije bilo starih veterana poput Tumbina, ali je zato osetna pojava mladjih snaga sa jako lepim radovima.
Imali smo goste iz Bugarske. Na slici mesovito Bugarsko-Srpska ekipa...



Tu su i dezurni muljatori iz prijemne ekipe ...


Atmosfera...


Avioni...


Brodovi, diorame...


Dodela...


Svaka cast Bokiju, ceo dan je buljio u komp, bolela me kicma kad ga pogledam...
Toliko od mene tek da se nasluti atmosfera.
Za dobar deo ovih slika gore odgovoran je Tripko:)
Ajde sad malo ostali ...
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

djnik

Cestitke svim ucesnicima! Kao i uvek drustvo se odlicno provelo, tako i treba! :) Hajde da vidimo jos slika!

P.S: Hoce li biti neko takmicenje krajem Novembra?

Sandman

Evo i mojih prvih utisaka ....

Takmichenje je, imajuci u vidu raznorazne problemchice koji su pratili organizatore od starta, ispalo zaista odlichno!

Iako brojchano desetkovani, nashi drugari su se zaista maximalno potrudili da i ovo takmichenje uspe....i uspeli su! ;)

Malu zamerku imam na kasno izbacivanje lista sa rezultatima, ali, postoji i opravdanje za ovaj korak, a opravdanje je vezano za neshto za shta imam mnogo vecu zamerku! Naime, organizatori su pokushali da se isposhtuje satnica do kraja, a samim tim i da svi uchesnici budu prisutni na takmichenju do KRAJA takmichenja, ali, opet se deshava neshto shto gledam na skoro svakom nashem takmichenju - ljudi napushtaju takmichenje po sat-dva pre zvanichnog zatvaranja takmichenja, shto je totalno nefer prema, pre svega samom organizatoru, a zatim i prema svim ostalim uchesnicima! Razumem da pojedini takmichari zive na suprotnom kraju drzave, pa je za njih i opravdano da krenu ranije kucama, ali nikako mi nije jasno da neko ko je relativno blizu nema strpljenja da ostane do kraja na takmichenju! Ne ide to tako drugari....

Na svu srecu, sve ostalo je po mom mishljenju bilo bez zamerki.

Prostor je isti kao i svake godine, a ove godine je opravdao termin odrzavanja - lepo i sunchano vreme su doveli do toga da je modele moguce videti bez dodatnog osvetljenja, po dnevnoj svetlosti, a fotografisanje samih modela je bilo fenomenalno samim time!

Brojchano je samo takmichenje bilo mnoog uspeshnije nego proshlogodishnje - broj od 196 takmicharskih maketa potvrdjuje to! Na izlozbenom delu je bilo josh 10-ak maketa, tako da je po mom mishlkjenju ovo sasvim solidno takmichenje bilo!

Berza je bila sasvim pristojna - M-Hobby, Rade Ajdukovic i Dejan Rankov su imali svoje shtandove, tako da je verujem svako mogao naci neshto po svom ukusu...

Prvoplasirani juniori i kadeti su dobili po poklon maketu od organizatora, a i i ove godine je fond nagrada, vec ritualno, bio obogacen poklonom od Mishka iz Shvajcarske - Dremel mashina je i ovaj put bila nagrada za "Best of the show" maketu - otishla je u ruke nasheg gosta iz Bugarske shto je uradio Mi-8 u 1/35...

Sad napamet ne znam tachno ko je sve od MK ekipe poosvajao nagrade, ali nismo se obrukali ni ovaj put ;)

Sve u svemu pohvale za organizaciju ovog takmichenja, a posebno moram pomenuti Momchu koji je ovaj put bio glavni oko organizacije, uz Ninoslava kao predsednika kluba, a veoma bitan doprinos organizaciji su dali i Milanco, Boki i Goxy (Hartman) koji su se bavili sredjivanjem papirologije - svaka chast momci, trebalo je izdrzati sedenje za onim stolom ceo dan! ;)

I ovaj put smo naravno uzivali u kulinarskim specijalitetima "sa jug"... roshtilj u Nish rulezz! :D

Slike cu postaviti verovatno sutra jer se tek popodne vracamo u Beograd....

Josh jednom bih zeleo da se zahvalim Momchi na gostoprimstvu i smeshtaju tokom vikenda, kao uostalom i celoj ekipi na dobroj zabavi i druzenju!

Pozz,
S.

Petar_II

Svim ucesnicima a posebno osvajacima medalja cestitke