1:72 heller suepr etendard 1982

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

moja sledeca maketa.maketa je helerova a dekale su iz viskovi.urezao sam panele a providne delove sam ubacio u pronto....





Sandman

e konachno.. krecemo sa Foklandima!! :D

ovaj sukob mi je jako zanimljiv po pitanju raznih tipova vazduhoplova koji su uchestvovali u njemu, pa sam reshio da pribavim shto je vishe moguce maketa za obe sukobljene strane ;)

ovaj topik cu pratiti sa posebnim interesovanjem! ;)

samo napred Draganche, a nisam zaboravio na one slike kokpita nego ne stizem da ih potrazim! ;)
ako nadjem neshto javljam ti...

dragan_mig31

nema frke.ovih dana cu da detaljisem sediste,a kad stigne riveter idu i nitne :)

Zoki969

I ja pozdravljam rad koji nije restauracija  :) ;) :D ;D
Shibaj !!!

dragan_mig31

danas sam malo radio na maketu.dodao sam nesto detalje u samoizgradnji.maketa se skalpa dosta lose zato sam morao da kitiram....





Dada

U bre, bas si je zagitovao :) Bice dosta smirglanja...

drakii


dragan_mig31

danas sam ofarbao donje povrsine sa revell gloss bela boja.neki maler me prati u zadnje vreme i kao rezultat tome danas mi otkazao i slomio se ventil za regulisenje izlazni pritisak na kompresoru.ovih dana cu da odem po gradu da nadjem nov :(


dragan_mig31

ofarbao sam i gornje povrsine sa odokativno mixana boja.odozdo me malo zeznuo ali nista strasno sto nemoze da se sredi za nekoliko minuta...



dragan_mig31

ofarbao sam rep za raspoznavanje u borbi.imao sam dekale za ovo ali nisu bas lepo printane i boje su mi cudne tako da odlucio sam da to ofarbam.



Kerber

Odlicno !

Dobio je onu svoju prepoznatljivu formu.

Ajd' teraj dalje. :D


Dada

Munjo! :) Lepo legose dekali... Sidra su super :)