Najzad gomila 262-ojki, ali deo

Previous topic - Next topic

drakii

Uuuuf, mnogo vremena, a slile i nisu neke, za sada samo deo, oko jedna trechina mog mega projekta Me 262 prototipi, varijante, specijalni avioni, projekti pa i nadriprojekti. Opis slika sledi u nastavku, ne da mi je ponestalo vremena, uplload je mega natenane, pozdrav, ochekujem impresije ili nadam se ne depresije :mjetal

:hica :finger

milten

MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

Lud13

Ovo radis verovatno da bi usao u Ginisa :):):)

Salu na stranu ima li ovde ijedna prava 262ka :)
Ovo ce biti vauuuu kad zavrsis.... :mjetal :mjetal :mjetal

milten

Quote from: Lud13 on 16-03-2009, 00:13:06

Salu na stranu ima li ovde ijedna prava 262ka :)


Ima - sedmi red, prva slika. Onaj prototip sto je leteo na propeler. :fly
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

Bojan Ue

Hm, kazes da je ovo samo deo? Sad mi nesto nije dobro :mjetal Moracu da popijem nesto  :cheers pa cu posle ponovo da pogledam mozda nisam dobro video  :o ;D Svaka cast na svim tim projektima, neverovatna kolekcija, mnogo volim taj avion, jednostavno odusevljen sam :D

drakii

Pozdrav mom nadripsihijatru Miltenu, kao i Bojanu Ue, jeste deo, oko jedna trecina, naravno drago mi je da ima josh obozavaoca 262-ojki, meni je on br.1, josh od malena, kada sam dobio Revell 262, onaj stari, stoamo lichi, pa onda Frogov koji za to vreme beshe bash dobar, pa Airfixov, sve pre vishe od 40 god., onda dodjose Jo Han, koji cu da cuvam nesklopljen, pa Matchboh  itd, do danasnjih, kada bi ga Tamiya u 1;72......, dobar je i Hobby bossov, a Academy bi bio najbolji da......, UR su i novi Revellovi, sa poznatim manama, i Hasegawini...., ali da se vratim na  moju patolosku kamaru, sledi opis, ali ga nema prethodni deo, ja opisah nekoliko ?, da proverim pa se vracham, a g din Lud vidi da nijedna nije prava dvestashezdesetdvojka, sve su makete, dodushe mahom konverzije >:D

drakii

#6
Mora da sam neshto zas'ao kod pojashnjena slika, javljam se opet , chim ugrabim sat-dva vrenena, a stize i josh fotki.

drakii

Dali mi proradi fliperana, pa se opet samorepliciram, jedno pitanje posto nisam bas najvicniji kompjuteristici i kutkanju, otkucah propratni tekst za moje fotke, dodushe naknadno, u dva dela i chorak, nigde ga nema, da li je mozda problem duzina teksta, i nije bio predug :damn :hica

Hawkeye

A sto sam video nesto taman za mene,samo da mi ne odleti  :pilot !

'Уживај младићу за младости своје!'

Profa

Ova gomila je impresivna i bez dodatnog objašnjenja... :o :o :o
I šta ja sad da radim sa SVIH mojih 5 komada ??? ::)
Bogu fala što sam Lala! :)

Otto Skorzeny

Zaista impresivna slika Me 262 na gomili!    :o   :o   :o   :mjetal

Ali ima jedno pitanje, imas li ti nekog zavrsenog Me 262 ili su svi samo projekti u radu?   :doh  ;)

GBU-10


sezan

Jadan ja sa ovim jednim mojim mucenikom!Jos se kao zalim na probleme!Svaka cast care Mesersmiterski,to se zove opus maketarski,doktorat... :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

menestenasli

Quote from: drakii on 16-03-2009, 02:29:45
... otkucah propratni tekst za moje fotke, dodushe naknadno, u dva dela i chorak, nigde ga nema,...
Sta si tacno radio? Za sad mi jedino pada na pamet da nisi pritisnuo SAVE ako si menjao(edit) poruku.
ne razumem se puno u 262 pa bi mi objasnjenja bas koristila.

zamorano

Pa ti si... Pa ti nisi...

Priznaj, za koliko ti je ovaj projekat smanjio štek? ;D