RB model cev za pak 43

Previous topic - Next topic

medico

na skorasnjem takmicenju u Mosonu bio sam u prilici da po prvi put vidim proizvode firme RB model ( www.rbmodel.com ) zanimljivo je da su svi proizvodi pakovani u kesice bez kutije ili uputstva . Cene su bile pristoje tako da sam se castio sa nekoliko cevki. Jedna od cevki koje sam nabavio (Iguanac nadam se slozices se da je ovo pristojan eufemizam  :P) je i cev u 1/35 za Alanovu maketu pak 43, cenili su je 7.5 eu .
Pre par dana na sajtu Armorscale sam video da im kompetan program cevi radi upravo firma...RB Model  .



naravno nisam mogao da odolim pa sam nakon sklapanja cevi odmah i zapoceo maketu  ;D


Momcha

#1
Video sam ih u Mosonu,s`tim sto su na sajtu jeftinije nego li u Mosonu.
Nisu skupe a i dobro su izradjene.

iguanac

Ja sam isto uzeo par cevki - za 17pdr i za Kwk 75mm L43. Odlicne su izrade, cene su pristojne, ali - sto kaze Aca, cene su jako pristupacne, bolje nego na netu! Samo fale sastavnice, koje se mogu skinuti sa sajta koji je Aca postovao
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/