MI-8 T JRV

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

maketa je konacno gotova.izivnjavam se jer nisam postavio fotke u radu ali aparat mi nije bio kod kuce.maketa je  1:72 zvezda,urezao sam panele + neki deo nitne,detaljisao sam kokpit ali se to nista ne vidi.dekale su od viskovi







kljajajunior

Lepa maketa...mada sam ovaj helic video kad sam bio dete valjda ladjevci ili batajnica 98 nisam siguran imam negde slike...nego mnogo si "zapustio" taj helikopter bas izgleda da je dosta koriscen...jos jenom zaista lep rad i ideja :mjetal

PELE

#2
 :D

Fenomenalna osmica! Bravo, bas mi se svidja! Boja pogodjena 100%, nema sta...

Ofarbaj mu samo brisace... ;D

Ajd sad MiG-19... :naughty ;D


Pozz

oddball

Super uradjen, meni ne deluje mnogo zapusten. mozes li reci par reci kakav je za sklapanje, dobre i lose strane makete i sl?
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

dragan_mig31

Quote from: oddball on 31-07-2009, 13:10:28
Super uradjen, meni ne deluje mnogo zapusten. mozes li reci par reci kakav je za sklapanje, dobre i lose strane makete i sl?


maketa je uzas za sklapanje.ne sklapa se dobro prednje staklo sa maketu.spoj gondole motora sa trup je uzas( u zadnji deo gde se sklapa sa rep).uglavn nije losa maketa ali je jako zahtevna.ali kad sad imamo hobbyboss mi-8/17 ovo jednostavno ne vredi da se uopste radi :D

sezan

Radi tvoja pokretna traka nesmanjenom brzinom!Priznaj da ti neko od ukucana bar sklapa ili gituje i smirgla!Lisico! :lol
Sala!Odlican rad kao i usualy!!! :bravo
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Suhoj

E svaka cast za maketu, izgleda predivno!

drazen

Kao i obično-brzo i kvalitetno  :super
Svaka čast  :cheers

Nemsy_29

Odlicno je, jos jedan od tvojih odlicnih(i brzih  D:))radova  ;D

pekar

Konačno i jedan koji voli helikoptere !!!Lepo za videti  :bravo.   A što se tiče komentara da zvezdina maketa nije dobra za rad onda nek uradi - KP -  >:D Mi-8-cu pa da napiše šta je doživeo radeći ovu maketu.
IL-76

dragan_mig31

hvala vam puno na lepe komentare :) evo jos nekoliko fotki sa bolje osvetljenje.valjda se i nitne vide :S






Miljan

Meni se svidja ocvako prestareno  ;D ,e kazi m koji si plavu koristio dole...Inache imam jednu osmicu ali nikako da je pocnem...

Biba Struja

Super izgleda, svaka cast majstore! :bravo

dragan_mig31

Quote from: Miljan on 31-07-2009, 20:49:02
Meni se svidja ocvako prestareno  ;D ,e kazi m koji si plavu koristio dole...Inache imam jednu osmicu ali nikako da je pocnem...

plava je humbrol mat bela + malo revell svetlo plava...

Hawkeye

Pa ovo samo sto ne poleti  :naughty ,odlicno uradjena maketa!

'Уживај младићу за младости своје!'