Mosonomagyarovar 2010

Previous topic - Next topic

Profa

O, pa ko je to nama i u Mošonu sudio? :o :o
Svaka čast, prijatelje :bravo
A za pivo... pa, fala, k'o da sam ga ja popio... ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

iguanac

Sta reci, nego fenomenalno. Sto se tice takmicara, bilo ih je malo manje, ali su ljudi dosli sa raznih strana - bili su neki iz Sirije, iz Norveske, iz Kanade i Novog Zelanda - to su najudaljenije regije. Berza je bila fantasticna ;)
Ko nije bio, nek se kaje!
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/

Suhoj

Takmicenje je bilo fenomenalno!

Andrej

Quote from: Suhoj on 12-04-2010, 10:36:06
Takmicenje je bilo fenomenalno!

;D

Stvarno je natjecanje bilo da ti srce stane. Pozzdrav svima koje sam vidio  :mjetal

gasha

Kolko sam ja izbrojao, nekih 6 medalja za Srbiju. Posebne cestitke najmladjima, Akiju i Suhoju.  :bravo


Suhoj

Quote from: gasha on 12-04-2010, 14:53:17
Kolko sam ja izbrojao, nekih 6 medalja za Srbiju. Posebne cestitke najmladjima, Akiju i Suhoju.  :bravo
Hvala, hvala ;D
7 medalja je bilo za Srbiju, kasnije sam saznao da sam dobio i medalju i za EU kup za Eurofightera, zaboravili su da procitaju ;D ;D

Suhoj

Evo i par slicica od mene








tripko

Mk ekipa se vratila danas popodne.
Utisci su pozitivni ali se osetio znatni manji broj maketa i posetilaca,
sto nije slucaj sa kvalitetom maketa koje su bile bas dobre.
Berza mi je sa izborom bila losija nego prosle godine, bar ono sto je
mene zanimalo nisam nasao a bilo je prosle godine ga je bilo u izobilju.
Sve u svemu mi smo se lepo proveli, jeli za sve pare i nakupovali svega i svacega.
Bice slika... :pilot.

Lanmi

Utisak, kao i svake godine fenomenalan, stoji sve sto su prethodnici rekli vezano za kvalitet/kvantitet.
Velike cestitke nasima koji su osvojili nesto, konkurencija je bila jeziva. Svaka cast!
Kupovala se uglavnom hemija, ali morala je ipak i po neka maketa. Bice slika narednih dana.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

Kerber

Dobro dosli nazad !
Video sam vec neke slike, meni delije fenomenalno, jer nikad nisam bio tamo, pa nemam utisak o tome kad je bilo vise guzve i maketa. I ovaj broj od oko 1200 maketa je dovoljno velicanstven. A o kvalitetu da i ne govorimo. Toliko lepih stvari, puno duse i smeka...eh, zavidim vam drugari.

voja

Detalj iz Bratislave. Pitam se kako bi ove kante zavrsile da se slucajno nalaze i kod nas.



Na dva kilometra od Mosona. Na kakve li se usluge bolnicarke ovde misli. Tajlandska masaza?



Wittman sudi i presudjuje. Kakve su mu ovo kraste na gornjoj usni?



Sva cetiri IK-3 na okupu.



Vidim da ovu fotku niko jos nije postavljao. Menazerija u 1/35. Pazite samo da ne ugazite u zabu.



Delic onoga sto sam kupio na berzi. Da mi mozda ne bude malo ovih Gustava?



.

Kerber

@ Voja:

- Dosta ti je Vojo samo Hartmannov...a meni proslkedi ostatak...hehehe ;)

dusko

Sve u svemu jako lepo dajte jos slika maketa, berze, ostalih atrakcija...

modellius

@ Voja

napucala me zena kad je videla sta nosim sa berze :hahaha
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/