HAWKER TEMPEST mk V EARLIY 1:48

Previous topic - Next topic

Gemini

Pošto sam se malo prejeo oklopa evo mali preskok na aviaciju. Maketa je Eduard, neki stari profi pack sa svi manama koje nam lakšaju život. Navodno teško se sklapa, ali nema veze. Fabrke proizvode lepak, git, stiren....
Evo ovako je počelo



Kokpit skoro pa gotov, a wheel bayevi detaljirani, tek toliko da ne budu prazni




Sledi trpanje gotovog u trup i krila, a to bi več moglo da digne pritisak.

tripko

Za sada izgleda obecavajuce, proveri samo boju kaiseva,
nisam bas siguran da su bili braon tj boje koze.

Gemini

U  pravu si, radi se na tome.

Janjic

凸(¬‿¬)凸

Gemini

Kaiševi popravljeni, došlo je do faze gde treba dobro zagristi, pošto krila i trup ko da se ne poznaju. Onako od prilike izgleda užasno, ali sa strpljenjem možda i sedne kako treba.







Gemini

Ne, na žalost starije izdanje! Ovo novije je poezija.



Ovo je moja "kazna" :doh

Smajser

Nije ''slatko'' ako nema pola kile gita  :super Salim se...naravno...ja imam ovu noviju verziju pa si me malo preplasio...

A da mu mozda izbusis i ove otvore za ispadanje topovskih caura? Nije neki zahvat a lepo izgleda.

Goran A.

Lepo ovo ide, dekali iz kutije?

Gemini

Dekali iz kutije, ako dođe do te faze :headbang. A rupe za izbacivanje čaura, dal je to to?

Smajser

To je to... :cheers Samo napred.Meni ovo deluje veoma lepo i uredno.

Ja se pak bojim, da ti je zelena skroz previše živa za RAF aviaciju.

Goran A.

Ja bih rekao da je to do svetla. Cini mi se da se prava nijansa vidi na slici na kojoj je krilo iskoseno. Kazem - cini mi se.

Gemini

Pogotovo kad saznaš da treba biti unutrašnjost srebrna, tojest aluminium. Pa sad ti vidi. Zelena je malo predivlja, ali se lako može srediti sa washem i slično, ali sad sam stvarno u dilemi.

Pusti srebrnu.
Kada sklopiš polutke, ionako se osim sedala gotovo ništa neče videti.