1:35 BMP-2K

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Zdravo prijatelji.Zapoceo sam ovu maketu nedavno.U planu je konverzija u BMP-2K.Sama maketa je revell i nije bas nesto najbolje koje sam video ali nije ni najgora :) za sada trup sklopljen i polako ali sigurno idem prema farbanja :)



dragan_mig31

Malo se radilo.Spojevi sredjeni a uspeo sam da koliko toliko napravim izgubljeni varovi.Postavio sam nekoliko poklopci i onu prednju plocu.Spojevi su sredjeni tako da sad ostaje da zalepim sve sitnice.



Tonxy Xy

  :god  Odlično, Samo tako naprijed i biti če super!  :hahaha :bravo

Dima-RUS

Добар почетак. Али будите опрезни

Задња врата / back doors


Шарке / Hitches


десна страна. нема рупе / right side, pay attention - no ambrassure



dragan_mig31

Ovoliko nisam se namucio odavno.Uspeo sam da sklopim i da postavim levi deo gusenice.Odlucio sam da sve zalepim pa tek onda da ofarbam kamuflazu pa onda cetkom da ofarbam gusenice pa tek onda ostarivanje.Evo ovo sam napravio do sada.Montirao sam metalnu cev koja i te kako poboljsava celokupni dojam i izgled transportera.


KuKLiNsKi

hehehe,  moj je završio u kanti radi tih gusjenica...  ni dva komada nisam uspio skupa stisnut  >:(

dragan_mig31

Ja sam ovu stranu radio 2 sata D: sutra i drugu stranu.A tako je glupo napravljen rasklop da ce biti problem i za farbanje.

Dima-RUS

Морате да уклоните отвор из рупе поред мотора. Није се никада није

/

You have ho remove ambrassure near motor bay.


anki

Nisam specijalista ali poslednja slika desnog boka koju ti je Dima poslao pokazuje u stvari da nema tog poklopca i tog lima kad krenes od te resetke sa gornje strane ka napred duz desnog boka.

dragan_mig31

Sredio sam to sto je trebalo da se sredi.Sad ostaje jso da dodam nekoliko sitnice pa moze da krene farbanje.


KuKLiNsKi

 :super
kakav je plan? =)

dragan_mig31

PLan je da bude ekstremno ofucana masina jer je ovaj jedini K koje u Makednskoj armiji imamo i cak je tako ofucan i kupljen 2001 godine.Uz to moracu da napravim maske za formacijske brojeve koje nosi pa da to sam ofarbam.NIsta strasno jer su brojevi cetvrtasti i jako jednostavni.E sad uvek me muci ovaj rad sa pigmentima.Dosad sam odgeldao milion videa i uputstva na YT ali jos mi nije lagodno kad pomislim da treba da prljam maketu prasinom.Ja uglavnom radim avijaciju u 72 tako da ovo je bas novo za mene.


Dima-RUS

Also you can download walt og the BMP-2K here
http://warwall.ucoz.ru/news/bmp_2k_walk_around/2012-03-29-111

By the way, all the other ambrassures you removed correctly ))  :cheers

P.S. The angle of grenade mortaits are incorrect