Airfix 1/72 S.2B Buccaneer

Previous topic - Next topic

Pedja

Odlicno, nista vise ni manje nemam da kazem!

Tomcat

Au... Svaka cast, video sam delove u kutiji I zato sam I odustao ali ti si ga bas lepo uradio, mislim da je ovo jedan od tvojih najboljih radova do sada!  :cheers
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

yogi

Drug moj da li si napravio pojaseve ???
A ako jesi 'ajde 'leba ti slikaj ?!?!
P.S. A mogao bi i  da nam novajlijama objasniš uz pokoju fotku kako ih praviš za razmeru 1/72 ???
Unapred zahvalan .......
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

zolle

@yogi - napravio nego kako :-) ja ih radim od one molerske krep trake, isecem dva parceta, zalepim jedno za drugo lepljivim stranama,  a onda isecam trake sirine 1mm otprilike, na jednom kraju presavijem opet otprilike 1mm da dobijem kopcu, tu mu stavim kap super lepka da se ne razlepi i to je to. Secem na meru i lepim na sedista,  obicno farbam samo kopce, a pojas samo predjem lakom. Ajd' slikacu sedista na Buccaneer-u popodne, pa pogledaj
Dokon mozak, djavolja igracka !

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

maestro

Quote from: zolle on 12-05-2013, 10:01:26
@yogi - napravio nego kako :-) ja ih radim od one molerske krep trake, isecem dva parceta, zalepim jedno za drugo lepljivim stranama,  a onda isecam trake sirine 1mm otprilike, na jednom kraju presavijem opet otprilike 1mm da dobijem kopcu, tu mu stavim kap super lepka da se ne razlepi i to je to. Secem na meru i lepim na sedista,  obicno farbam samo kopce, a pojas samo predjem lakom. Ajd' slikacu sedista na Buccaneer-u popodne, pa pogledaj

zolle

@yogi & Mr.Moon - moje izvinjenje zbog nemarnosti  :cry Nisam uspeo da uradim bolje fotke, ovoliko mi dozvoljava aparat, valjda mogu da zavrse posao  :cry


Dokon mozak, djavolja igracka !

barbarossa

stvarno je dobro ispao, svaka cast