UZICE, takmicenje, subota, 26 maj

Previous topic - Next topic

Gusha

Dobio sam meil od Borka iz Uzica gde nas obavestava o odrzavanju takmicenja.

Takmicenje ce se odrzati u holu Narodnog pozorista 26.5 2007.Od 9.30 do 12h je docek takmicara i prijem maketa.Zatim sledi otvaranje i plan je da se proglasenje odrzi oko 16h.Uz pismo mi je i stigao dokument u Wordu sa pozivnicom i prijavom, pa cu to da prosledim Srkiju da okaci kako treba...

Pa spremajte makete i vidimo se u Uzicu!!!

Sandman

#1
Evo prebacih zvanichnu pozivnicu od organizatora u format JPG - u pitanju su thumbnailovi, kliknite na slike da dobijete vecu verziju....



pozdrav pa se vidimo za 10-ak dana u Uzicu ;)
Srdjan

arahnea

gde je Borko da se javi za detalje  ......  oce opet da bude ko prosle godine ili ce Robert malo bolje da se organizuje
da docaram atmosferu sta bi " onomad "


i da ne zaboravimo neshu



Petar_II

Pošto najavljuju oštru zimu ja se spremam za drvene medalje :D

Uzice

Tu sam,za sve sto vas interesuje.Bice bolje,naravno.

djnik

Mene zanima koliko je udaljen aerodrom Ponikve od Uzica i da li moze da se organizuje neka tura do tamo? Moze i privatnim autom, placam kerozin :)

Uzice

Taj izlet je bio planiran i prosle godine al je problem bio prevoz,kao i sada.Provericu dal moze da se udje sa civilnim kolima.
Procedura je to,mozda medju nama ima spijuna,stranih placenika...Oni jos nisu culi za GOOGLE EARTH.








Petar_II

Aerodrom je udaljen oko 17 km i može da se dobro vidi i bez ulaska na njega,tako da možete da spremate lovu za kerozin za obilazak aerodroma.

djnik

#8
Ja sam za! Kao sto sam rekao, platicemo nije problem. Mora neko da ima auto! Mi se sutra dogovarama kako da dodjemo do Uzica!

A to sto se tice spijuna itd cemo srediti nekako. Mislim ako vide nas  5-10 nece valjda da pomisle da smo svi dosli da spijuniramo, onako "diskretno" :) Znam da su se ljudi ranije vozali po aerodromu bez problema.

Uzice

Pitao sam da se udje na pistu u subotu ali tesko da bude nesto od toga.Kao sto sam predpostavio treba da se pise zahtev pa da se trazi odobrenje iz komande...Lakse je,kao i do sada,samo utrcati bez pitanja!
Ako ovo cita neko iz vojnih struktura,salio sam se!

djnik

Pa pisacemo komandi, samo na koju adresu? Da li neko zna?

Uzice

Ne mi,nego ovi sa aerodroma al njima je to kao da pisu djavolu,plase se da im neko odozgo ne kaze sta ima deca da rade na aerodromu kad jos nisu sve bombe uklonjene?Pa ih onda prekomanduju u Presevo po kazni.Karijere su u pitanju :)

djnik

Ma donecemo im neko picence da ih podmitimo ;) Mislim da bi prihvatili i kerozin :)

Kerber

Drugari, ja zbog poslovnih obaveza necu moci da dodjem u Uzicee, ali, zelim vam uspesno i lepo takmicenje, dobro druzenje i puno medalja. Pozdravite mi Uzice !

Veliki pozdrav

Bane Kerber

iguanac

Pridruzujem se Banetu sa zeljama i cestitkama...nazalost ni ja necu moci u InWires da dodjem. Lep provod i slikajte Hotchkissa!
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/