A-4P Skyhawk 1/72

Previous topic - Next topic

zero

Maketa je Airfix,farbano ujanim bojama i na kraju sam imao problem sa lakom Humbrol koji mi je napravio neku belu paucinu.





miloskontra

Dobro odradjeno samo vidi se da su Humbrol boje lose dali ti imas one stare njihove kineske ili ove nove Engleske.

zero

Ovo sam farbao sa tim starim bojama i kantica im je druge boje ali nisam znao a jednu boju sam odmah bacio ali ovi novi humbrol
su super i nisam imao problema nikad.


slavco 83


Kerber

meni deluje veoma dobro i "zivo".
Na mom monitoru se ta paucina i defekti ne vide...al' bas deluje metalno.

zero

Hvala vam,naknadno sam cistio lak sa malo nitro :)

zivorad

Nisam siguran koliko je Airfix pogodio konturnu tacnost kad ovako gledam slike uradjene makete ali to je tema sama za sebe, tvoj rad je odlican samo nastavi  :cheers

Milutin

u pravu si Zivorade to moze da se desi.meni na sr 71 blackbird prednji deo nije dovoljno zakrivljen gledao sam puno slika na netu i tako se ispostavilo  :uaaa ali rad je odlican,samo napred  ;D

Sandman

Maketa je konturno verna verziji koju predstavlja - argentinski A-4P su reparirani A-4B, a ta verzija je imala kratak i zdepast nos...

Inače, sviđa mi se rad, pomalo ofucano deluje, ne preterano ali ima neki realistični šmek, i ono što posebno volim da vidim - metalni polusjaj koji joj daje dodatnu dozu realizma. Kakva je inače za sklapanje?

Razlike noseva raznih verzija A-4:


zero

Hvala vam,inace maketa za sklapanje je super pravo uzivanje a sigurno cu uraditi jos jednu dve :)