MIG-23-98 RVA 1:72

Previous topic - Next topic

FLY BY WIRE

Maketa koja jako lepo izgleda na pocetku,kad se vidi u kutiji i na kraju kad je gotova,sredina(citaj sklapanje) je patnja,ali se necu puno zaliti jer sam ipak uzivao i napomenucu da sam najvise radova imao na krilima,jer sam zelio da ostanu pokretna.Farbano cetkicom i revell bojama.
      Sto se tice samog aviona MIG-23-98 je postaojao u samo jednom primjerku,odnosno to je opcija modernizacije koja nije nikad zazivjela a mogao je da nosi sve i svasta.Da ne duzim vise,evo kako sam ga ja na osnovu ono malo slika sa neta nacinio ;)
     














matilda

Super ucetkareno.
lepo mu lezi ova sarena kamuflaza.
malo egzotike, retko se vidja 23-ojka.

stevan

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

dragan_mig31

Bravo :) znam da si se puno namucio oko ove makete ali na kraju se sve isplatilo :)

Nidza79

Bas je lep, im'o si zivaca i sve to lepo da izstensulujes sto je takodjer pohvalno  :super

drakii

Veoma dopada, napred nashi, pozdrav

M@rio

Odličan MiG!!! :super
Samo me interesuje odakle ti ova šema za farbanjac? Ja sam samo nailazio na neke sa sivim nijansama na gornjim površinama aviona?!
U svakom slučaju mi se baš dopada! Svaka čast!!! :pilot

Pozdrav,
Mario
M@rio

FLY BY WIRE

hvala svima puno.... :)

@mario   sto se tice tvog pitanja,prvo,slika je jako malo na netu a na osnovu onih koje sam ja nasao,meni je to izgledalo plavo,mozda sam se zeznuo mozda nisam,tesko je znati jer je na osnovu originalnih slika tesko to dokuciti a nekih kvalitetnijih nisam imao a niti mi je ko dao posto sam bas trazio po forumima al uzalud ;)

flanker

Odlično i pedantno, prljanje taman koliko treba i sjajni detalji.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Sneni

Svaka čast, trud se isplatio, mnogo dobar Flogger :cheers
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Hitri


Kerber

Lepo si ga doterao do kraja. Bravo!
Kamuflaza mu je super, razbija monotoniju bojenja za ove avione!

Ćomi

Nisam poznavaoc, ali mi se ova sema farbanja bas, bas dopada.
Prosto je neodoljivo ruzna.
Svakako, sve ostalo izgleda, po mom skromnom misljenju, super...
Pedantno i cisto...

Pozz,
Comi
No signature.