Desert Storm Part 4- RF-4C Phantom, 106th TRS/117th TRW "Rebels'', Esci 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Evo moja prva maketa u 2015 godini a ujedno I nastavak ''Desert storm'' serije. U pitanju je Esci maketa koju sam za neke sitne pare uzeo prosle godine na E Bay I mogu reci da me je prilicno prijatno iznenadila uzevsi u obzir starost I sl a posebno dekali za Desert Sttorm koji su uprkos starosti jako lepo legli. Maketa predstavlja avion 106th TRS/11th TRW Nacionalne garde Alabame koji je u vreme operacije ''Pustinjska oluja'' leteo iz baze ''Seik Ihsa'' u Bahreinu I to u ovoj poznoj semi bojenja u kojoj mi Fantom deluje dosta zanimljivo. Maketi sam stavio Hasegawia sedista koja ipak izgledaju bolje od Escijevih iz kutije, Eduard kaiseve  a takodje I centralni veliki rezervoar je uzet Hasegawe dok je ovaj AN/ALQ-131 pod uzet iz viskova, ne secam se ciji. Bojeno model master I Humbrol uljanim bojama.

Pravi



Esci













Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

barbarossa

Za svaku pohvalu, retko se ovakav fantom viđa ne samo na kutku nego i na drugim sajtovima


zolle

E sad ces da se navuces na ESCI  :lol :lol :lol Najruzniji avion na svetu, ali si ti to super odradio  :super :super :super
Dokon mozak, djavolja igracka !

Tomcat

Quote from: zolle on 17-01-2015, 15:25:40
E sad ces da se navuces na ESCI  :lol :lol :lol Najruzniji avion na svetu, ali si ti tzo super odradio  :super :super :super

Najruznija verzija F-4, mislim da ima ruznijih aviona  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...