1:48 Kinetic S-2A Tracker

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Kinetic maketa.Jako razocarenje jer se ocajno sklapa,detalji su na nivou italrija sa pcoetka 90te.Jedno sam dodao pojase u kabini.Farbe su gunze.Prljanje standard.Preshade,domaci wash i to je to.Dekali su flevo decals i ok su legli bez nekih poteskoca.














Mikoyan29

Dobro ispade na kraju kako si ga crnio.  :cheers
Drzi se Eduardovih dvaeskeceva i ne brini.
MK "Oluj"

SASA

Eduardovi su dobri,samo treba obratiti paznju ako se koristi brasin dodatak,za unutrasnjost.Onda mora malo da se smirgla inace nece polutke trupa da se spoje.

boom.boom

Uf ekstra je! Neznam nešto puno o avionu al mi je uvek bio užasno zanimljiv. Osveženje na forumu skroz. Al ne mogu da verujem da je kinetik tako podbacio :think!?
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Kerber

Bas je dobar, kao neki bumbar...
Kakva god da je maketa u kutiji, kad se ovako uradi, zaboravis na muke.
Bravo!

Tomcat

Slazem se, pravo ovyenje, a sad ajd na 29ku  :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...


djokkinen


DjG

Vidim da si stavio oslonac ispod repa ! Šteta ako ne može da stoji na svom "triciklu".

dragan_mig31

Da u pravo si.Ubacio sam preko 50 grama u nosu i dzabe.Ostaju mi jos torpeda da odradim i okacim ali to cu nakon izlozbe sledece nedleje.razmisljamd a ih napunim sa olovom pa da tako probam.

DjG

Radi šta god znaš i umeš i spasavaj maketu !
Ja ne bih preživeo sa time da, posle ovoliko rada i ovakvog konačnog izgleda, maketa "sedne".
Jel si ubacivao i u motor ? Ovo stvarno jeste nezgodna maketa za tu vrstu problema.

dragan_mig31

NIsam u motore ubacivao.Jedino u nosu i oko kabine.Ja mislim da bi bilo dovoljno 150 grama ali sad je kasno :S

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

mcaslav

Lepo, baš lepo.

Šta je sa makazama levog točka? Kao da nemaju boju... :think
Ništa nije toliko neizbežno kao greška na koju je došao red!

dragan_mig31

Uh nemam pojma.OFarbano je to sve regularno :D mozda je do svetla.