Jaguar GR.3 "Big Cat" Italeri 1/72

Previous topic - Next topic

Gojko91

Odlična italerijeva maketa što se tiče uklapanja, a što se tiče dekala, blagi užas. Farbana MM. Sve u svemu zanimljiva maketa da stoji u polici.  :)








Kerber

Dobar je, lepo su mu ipak legli decali, a ako je ovo na ledjima sve decal, uvek ocekuj probleme...samo strpljenje i hemija i ide bez velike frke.
Na kraju, ipak je jedan vise uradjen, a jedan manje u kutiji...  :cheers

Gojko91

Sve te šare su dekali, malo su tvrdi, ali uz hemiju lepo nalegnu :) Da, naravno, jedan manje u kutiji  :bravo

komoras

Svaka čast na izboru ovako neobične tematike, nevezano za to što britanci nemaju baš blage beze sa estetikom  :lol
Radio sam jedan Tigermeet avion i znam koja je muka naterati ovako velike dekale da nalegnu, tako da samo mogu reći - BRAVO!  :super
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Jovac

Lepo izgleda ovo šarenilo . Stvarno treba imati živaca i strpljenja , pa izaći na kraj sa ovakvim i ovolikim dakalom . Svaka ti čast .  :cheers

Gojko91

A ja kažem, sad sam radio i nikada više   :D :D :D Bar ne sa ovolikim komadima dekala :)  :headbang

Borak

Super odrađena maketa,a dekali još bolje.Stvarno svaka čast  :super

DjG

Mnogi zaobilaze makete sa ovako velikim "pločama" dekala, u širokom luku. To je uvek "koska" !
Koliko se vidi na fotografijama - to je dobro urađeno, zato - respect !
Interesantan mi je i komentar da se maketa uklapa odlično jer sam od mnogih čuo suprotno, a uvek sumnjao u to. Moja, još uvek, čeka u kutiji.
Sve u svemu, sviđa mi se.

Gojko91

Uklapa se dobro, uz par sitnih gitovanja na spojevima, što se uklapanja tiče, ja sam zadovoljan :)

milan78

#9
Super si se ti snasao sa ovim.Generalna boljka ovog jaguara je ona"ploca ispod trupa a pre izduva.To ako uklopis sa malo gitovanja i bez stepenika onda si baja!Spoj nosnog dela sa ostatkom trupa je za to boza!A dekali su sad cartograf ne treba da bude grdnih problema iako su sami dekali veliki.Sve u svemu dobar rad!
Instagram-Peacockscaleworx

djos & filip

Odlicno si se izborio sa dekalima, em italeri, em veliki....
na kraju (bez obzira sto mi se ne svidja ovaj tigermeet motiv) avion izgleda sjajno.
Bravo!

POzdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......