V-22 Osprey, A-6 Intruder - 1/72, F-16C x2 staro neobjavljeno

Previous topic - Next topic

nenobl

Uradih ove makete, nekad prosle godine i ne postavih na forum. Da ih ne objavljujem sve pojedinacno...

V-22 Osprey, Italieri, prve verzije ovih letjelica.. malo sam se igrao sa ovim osobljem.. malo napravio ovaj top na zadnjim vratima.. 




A-6 Intruder, Italieri. Vec vidjena maketa na forumu, neki prepak cini mi se hasegawe, probavao sam novi AB na njoj... nije dobila pretjeranu paznju




Revell i Hasehawa, Revell, ajde i pristojnija maketa, usisnik se malo teze uklapao, ostalo je ok. Hasegawa... da bog sacuva.. :)




milan78

Odlicne makete!!!!!Hase f-16 zamalo da kupim....bolje sto nisam. :super :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

komoras

Odlicno odradjen posao!  :super
Ovaj A-6 je inace original Italeri alat  iz 1994. god i to najbolji u 1/72. Tamiya, Bilek i Revell su radili prepak ove makete.
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

nenobl

Quote from: komoras on 25-11-2015, 15:00:37
Odlicno odradjen posao!  :super
Ovaj A-6 je inace original Italeri alat  iz 1994. god i to najbolji u 1/72. Tamiya, Bilek i Revell su radili prepak ove makete.

ha!! :) a ja negdje procitao da je to u stvari prepak! znaci ovo je oridzidzi Italieri :) da je maketa dobra, jeste! uklapa se jako lijepo, koji rivetic.. jedin je problem uklopiti ove merdevine, uslucaju da ih hoces zatvorene. Dok sam radio ovo, ideja je bila da bude na putu za katapult u momentu spustanja krila i dizanja merdevina.. ali sve je to ostalo u ovoj pozi! :) a


dragan_mig31

Svidja mi se intruder.Veoma lepo uradjen.Kad je revell f-16 u pitanju.Meni je hase bio odlican.Uradio sam nekoliko dosad.Dok sam se napatio sa revelom.