1:72 Zvezda MiG-29 9.13

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Doradjena kabina u samograndi.Pojasi instrumenti hud i sta jos ne.Jednostavno nevolim dekale kao zamena za reljefni detalj.Pitocev od igle.Prerezani paneli posto su oni na maketi preplitki.Urezao sam nitne tu i tamo.Dekali iz kutije.Boje akan i revel.




















Vladimir

Odlično....nego,jel spavaš ti?
Ф89 НС

slavco 83

Svaka cast,odlicna kamuflaza.

Tomcat

Fantasticno, docekasmo najzad i dobre 29ke u 72  :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zobo

Odlican Dragane.Kamuflazu si odradio vrhunski. :super :super :super

Sneni

Dobar je, nema šta :super Čini mi se da je Zvezda OK maketa, čak i što se tiče visina stajnih trapova tj. načina na koji je avion postavljen u odnosu na horizontalu (čuo sam da je Trumpeter tu omašio). Jedino mi se čini da kod Zvezde nevaljaju mlaznici, nekako su tanki.
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

viper

#6
Odlican Dragane.
Inace 9-13 je menu najljepsa verzija 29-ke

M@rio

Dragane,

Prelepa 29-ka, odlična i baš mi se sviđa farbanjac!!!

Osim malo plićih panela i izduva koji su malo omašeni, po meni najtačnija 9-13 verzija u ovoj razmeri, ovog prelepog aviona...

Još jednom, svaka ti čast Dragane, oduševljavam se sa svakim tvojim radom i brzinom kojom radiš makete!!! :mjetal :super :god


M@rio

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

djos & filip

Sjajan!
Interesantna kamuflaza

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Jovac

Odličan rad. Sviđa mi se . Nego jesi li se konsultovao sa nekim za boje? Pozdrav. :cheers :cheers :cheers


FLY BY WIRE

Jako lep rad...posebno farbanje koje je ekstra  ;)