F-16C 354th FW, ''Alaskan aggressor'', Revell 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Dobro poznati Revell F-16 sa svim svojim manama i vrlinama ali u neobičnoj, ali meni veoma lepoj, šemi bojenja kao agresor sa Aljaske. Boje su akrilne Mr. Hobby, dekali TwoBobs i Vallejo akrilni lak.



















Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...


milan78

Lepo izgleda.Bas mi se svidja.Od nedavno moj omiljeni zapadnjacki avion.
Instagram-Peacockscaleworx

barbarossa

bravo, ja malo kaskam sa istim avionom samo drugi broj, ali, bice i to u neko dogledno vreme, u svakom slucaju svidja mi se ovaj tvoj rad kao i odabrana sema farbanja :mjetal

Nidza79

Sto je do tebe - odlicno je. Revell-ov problem je to sto avion deluje kao da pilot vuce palicu ka sebi zbog previsokog nosnog tocka. Lepo je sto daju one antenice ali se pri manipulaciji lako polome :(

Tomcat

Quote from: Nidza79 on 26-11-2016, 16:01:16
Sto je do tebe - odlicno je. Revell-ov problem je to sto avion deluje kao da pilot vuce palicu ka sebi zbog previsokog nosnog tocka. Lepo je sto daju one antenice ali se pri manipulaciji lako polome :(

Da, antenice su pucale po nekoliko puta, uzas...
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

AcaDinic

Bravo,
napokon jedan agresor. Meni je u planu ali prethodno da zavrsim BLIZZARD-a.
Mnogo mi se svidja, nemam reci.  :cheers
P.S.
Cek da ovo vidi LUD13

Lud13

Odlican Aggressor. Super su ti ispale boje prilicno realno...predpostavljam da imas I blizzard semu na tom dekal setu.

zolle

Dokon mozak, djavolja igracka !

Tomcat

Quote from: Lud13 on 26-11-2016, 17:45:17
Odlican Aggressor. Super su ti ispale boje prilicno realno...predpostavljam da imas I blizzard semu na tom dekal setu.

Imao sam :-)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Sneni

Baš je dobro ispao. Meni je ovo najbolja šema farbanja za F-16
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Tomcat

Quote from: Sneni on 26-11-2016, 19:52:32
Baš je dobro ispao. Meni je ovo najbolja šema farbanja za F-16

Slazem se, cim je crno- beli odmah je lepsi :-D
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Tomcat

Da ne zaboravim da zahvalim kolegi barbarosi na ustupljenom ovom vezbovnom podu ili sta je vec :-D Takodje, ukoliko jos neko planira da radi ovaj agresor F-16 i da koristi TwoBobs dekale za njega, savetujem da ipak ne koristi semu bojenja koha ide uz dekale posto sam oblik sara nije bas tacan, na netu se lako moze naci Afterburner uputstvo sa semom bojenja (za 1/48) koje je po tom pitanju dosta pouzdanije ;-)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...