J 22 Orao 1/72 Aeropoxy

Previous topic - Next topic

syncrogti16v








mos


Vladimir

Ф89 НС

zobo

Odličan,prava orlušina.vaka čast na trudu i umeću. :super :super

zivorad

Posto svi znamo kakav je ovo kramp od makete   :god :god :god        ODLICAN  :bravo :bravo :bravo

Stefan


Janjic

凸(¬‿¬)凸

Sneni

Jedna od najboljih maketa Orla koju sam ikad vidio... svaka čast :super
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

AcaDinic


Baš je uspela maketa!

Nego gledao sam tu istu demo pticu u Kecskemetu i tada stvarno doživeo šta znači činjenica, da je taj avion "underpowered". Kako su urlali motori, dok je pilot jedva skrpio ostar zaokret na niskoj visini.

Gojko91

Odlična, sve pohvale!  :caooo

Nemsy_29

Uvek je lepo orlusinu videti jer znam kako je zahtevna maketa za izradu, ti si to uradio odlicno!

Quote from: JŽ on 16-12-2016, 13:20:58

Nego gledao sam tu istu demo pticu u Kecskemetu i tada stvarno doživeo šta znači činjenica, da je taj avion "underpowered". Kako su urlali motori, dok je pilot jedva skrpio ostar zaokret na niskoj visini.

Ali mu je Rica doslovno dusu vadio i izvlacio maksimum, mozda cak i vise.

zolle

Boki brate, gde nadje ovaj nick  :lol :lol :lol
Dokon mozak, djavolja igracka !

Goran A.

Bi o je jedan krajem devedesetih il' mozda dve'iljadeprve ili druge, sad se ne secam, mnogo agresivniji nego Rica. Njegov program nije mogao da se gleda, pocesto sam okretao pogled na drugu stranu.

syncrogti16v

Hvala svima na komentarima. Maketa je zaista zahtevna. Ko je radio zna, ko nije uverice se ako je bude radio. Svakako je i sema bojenja dodatno  otezala stvar ionako losoj maketi. Sve sitnice su pravljene u scratch build-u (pito cev, antene, stajni trap) jer proizvodjac ih ili nije dao ili su bili ocajni delovi, poput stajnog trapa. Generalno sam zadovoljan iako sam kao svaki maketar svestan svih propusta na svojoj maketi. Jos jednom hvala svima :caooo