Eduard Mig-21 bis Fishbed 1/48 Srpsko vazduhoplovstvo

Previous topic - Next topic

milan78

Pozdrav svima.Jedna 48ca od mene,i to kakva maketa...Ovaj Eduard je mozda najbolja maketa koju sam ikad radio,a da bude radost veca u nju je ugradjen svaki moguci resinski brassin set,kokpit,tockovi,kutije trapa,kocnice i izduv uz gomilu eceraja.Nikakve probleme nisam imao resin leze skoro kao plastika,te sve ide kao po loju.Koristio sam vallejo boje uglavnom,malo revell i metalik je bila gunze.Dekali lift here jedino je serijal farban uz pomoc sablona napravljenih na kateru.Razocarao sam se stencilima iz kutije jer su se lose ponasali i sa gomilom hemije,te sam na kraju tretirao ih nitrom.Lak wash,uljane slikarske za curenja i slicno i na kraju to je to....17222 kakav se vidjao na slikama uzivo sto na nebu sto na Batajnici u pari.Slike nisu nesto,ali vidi se sta sam uradio...Zahvalio bih se @samity koji je donirao par lansirnih greda za r60 rakete te ovom prilikom pozdravljam ga!!!Evo slika pa prosudite.




























Instagram-Peacockscaleworx

komoras

Može pravac na Bataju da ga upišu u operativno stanje. Svaka čast!  :pilot :cheers
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Fredi


Miha

Izmrkopičio si ga,zayebalo vek :god.Ta maketa nije zayebancija,Eduarđani su je rasčinili u sitna crevca,treba to sastaviti.

milan78

Hvala vam puno.@Miha pazi ja sam ga sa sve resinom sastavio pa da ne budem skroman ali za manje od nedelju dana.Spojeve sredjivao i poneki panel jedan dan.Mozda zato sto mi je omiljen jet pa sam sa entuzijazmom sklopio.
Instagram-Peacockscaleworx


Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Nemanja99


Jovac


flanker

Odličan, sve sa pravom merom urađeno.
QuoteMože pravac na Bataju da ga upišu u operativno stanje. Svaka čast!
Pa ovaj bi pre poleteo nego oni što su na Bataji  :hahaha
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

ALEX T

Odlican u svakom pogledu/kutije stajnog trapa pogotovu/.
Sve sa meram kakve su bile nase masine.
Pozz


Gojko91


Dejan68

Dotore, svaka čast odlilčan 21 :bravo
Leži ti ova razmera.  :pilot
Ali kaciga na ivici kabine. Vauuu  :o
Nadam se da ću je videti  uživo.   ;)

milan78

Hvala drugari.Drago mi je da se svidja.Boze zdravlja bice po takmicenjima.Ali da se ogradim, maketu sam radio ortaku.Na moju zalost.Njegovu ogromnu radost.
Instagram-Peacockscaleworx