TAM 110 1/35 Triglav Model

Previous topic - Next topic

medico

TAM 110 1/35 od  Triglav Model rezinska maketa.  Izrada makete na ovom linku
: http://www.maketarskikutak.com/index.php/topic,24008.0.html
U nekim momentima bilo je povuci-potegni da se sve dovede u red ali mislim da sam se uspešmo izborio , nadam se složićete se !?
Jedan od najvećih izazova je bila je cirada ...iskoriostio sam originalnu vakumsku da napravim master za "platnenu"...
Farbanje po fotografiji i odokativni mix Gunze boja uz filter ili  dva da bih doterao nijanse.



















DjG


zivorad


Vladimir

Ф89 НС

Fredi


Dragan


Pedja

Od tebe i ne smemo očekivati manje :super.
Odličan rad!!!

Lykos



pedjolino76

#9
Bas izgleda dobro kao pravi ,samo jel ja to nevidim ili nema namotane sajle na cekrku koji se nalazi za donje strane.A i kraj sajle zar nije imao kao kuku neku a ne sklopac.Mislim samo kazem .

Miha


medico

#11
Quote from: pedjolino76 on 22-06-2019, 21:17:20
Bas izgleda dobro kao pravi ,samo jel ja to nevidim ili nema namotane sajle na cekrku koji se nalazi za donje strane.A i kraj sajle zar nije imao kao kuku neku a ne sklopac.Mislim samo kazem .
Razmisljao sam se oko sajle pa sam je na kraju izostavio na uštrb drugih , vidljivih delova koje sam dodao, zamenio ili prepravio isto kao i prednji deo izduvne grane auspuha. Klasican maketarski " burn out " sindrom  :o . Na ovom vozilu nema kuke već sklopac i spojkama napravljena omča od sajle .

Sandman

Posle dužeg vremena eto tebe u prepoznatljivom stilu i kvalitetu :)
Baš deluje k'o pravi, čak i tablice su verodostojne.
Super su ovi detalji za vezivanje cirade.

Jedino možda malo odvlači pažnju boja pozadine koju koristiš, ali ona je već tvoj zaštitni znak ;)

Mikoyan29

Nista manje nego pokidao!  :super
MK "Oluj"

Scale District

Fino je ispao, nema sta, jedino zameram sto je neprirodno cist na nekim mestima, kao da nisi imao volje da izguras to do kraja kako bi trebalo. No, za to nikad nije kasno. Ovako je generalno ispao sasvim ok, pedantno i atraktivno.