Land Rover Series III LWB 1/24 Revell ZAVRSEN

Previous topic - Next topic

SerbiaModelkits

Pozdrav svima.
Evo mene sa novim zapocetim projektom.Zbog trenutne situacije nisam u mogucnosti da nabavim potreban materijal da zavrsim Mazdu i Lanciu ali se nadam da cu nesto uskoro smisliti.No u medjuvremenu zapocinjem jedan novitet od Revella.Nisam imao priliku sve do sada da radim na novim Revellovim maketama,iskreno odusevljen sam.Revell je ovom maketom mogu slobodno reci dosao do nivoa Tamiye.Kao prvo plastika je prekvalitetna izgleda kao da je stampa resinom,a ne kalup,pregrst detalja i zaista mnogo delova,ukupno 184.Nazalost model ima samo otvaranje haube,stim da sam ja zeleo da maketu celu otvorim tj bar vrata ali klijent to nije zeleo,pa cu u nekom periodu nabaviti ovu maketu za svoju kolekciju.Isto bi preporucio svima,znam da je kod nas auto-moto retkost i skup sport,ali ovu maketu morate imati! Ljubitelji vojnih vozila pod obavezno,jer ima nekih vec uradjenih Rovera ali sa ovakvim detaljima trenutno ne i u ovoj skali.Jos malo o maketi,uradjen je kompletan motor sa sasijom,postoji A i B verzija za volan tj desna i leva,kao i za retrovizore takodje su stavljena dve verzije sedista,moderna i retro.Tako da je ovo jedan full komplet.
Evo za pocetak slika delova i kako to zapravo izgleda.takodje cu postaviti i slike delimicno zavrsenog motora,da vidite o kakvim se detaljima tu radi...hvala na gledanju


pnc bank lobby hours





online pic hosting
best free photo hosting





SerbiaModelkits

Pozdrav svima.Evo nastavka na Roveru.Ovaj put sam zavrsio motor. ostalo je jos par dodataka kada se motor postavi na sasiju da bude kompletiran.Posto klijent zeli da Rover bude kao iz salona,nazalost, moram samo da se zadovoljim zamazivanjem motora koji se na kraju i ne vidi ceo, iako maketa prosto place za nekom weaterhed tehnikom,ali to planiram kada je budem radio za sebe.Zaista sam odusevljen kako su je Revell otkidao i nadam se da ce jos neko od kolega imati takvu privilegiju da radi ovaj model u nekoj svojoj verziji.Citamo se uskoro .pozz




free image upload site and link



mutayu

Bas dobro izgleda!  :super
Vidi samo ovaj spoj koji se odlepio, na kutiji menjaca, probaj revidiraj.
Klinasti kais predji mat bojom gume, ne ide da se na njemu vidi weathering u boji metala.

Lykos

Ako je želja kupca da bude kao iz salona u tom slučaju je motor previše prljav.

SerbiaModelkits

Naravno to stoji da treba da bude cist.Ovi detalji na motoru su cisto zbog vizuelnog efekta kod slike samog motora,da to izgleda malo realisticno,nazalost to se na kraju uopste ne vidi kada motor dodje na sasiju a zatim i karoserija odozgo,videce se samo gornji blok i karburator...Sto se tice spoja jeste jos je bio svez kao i kajis posto to jos nije zavrseno jer ide jos jedan deo tj hladnjak pa se i to ne vidi na kraju :D Ovi detalji zaista kad se pogleda na kraju nevidljivi ali ja volim da detaljisem :D

SerbiaModelkits

Pozdrav svima.Evo upravo sam zavrsio kompletno podvozje Rovera kao i enterijer.Sve je to uredno sklopljeno i ceka zavrsnu fazu tj karoseriju.Ponovicu jos jednom fenomenalna maketa mnogo izbora da se uradi u svakakvim kombinacijama pa ko sta voli,kao i samo biranje strane volana,retrovizora,branika,sedista bukvalno ludilo.Evo slika kako to izgleda






100 steel ingots





image upload for forums


top restaurants in wilmington nc



bbcode by upload a photo

trevor engelson net worth


Lykos


SerbiaModelkits


Зоран 1962

Свака част.Мајсторски!Као прави. :super

SerbiaModelkits

Evo konacno malo vremena da ovaj projekat privodim kraju.Uradio sam farbanje,lakiranje i poliranje karoserije.Ostaju da se postave stakla i ostali dodaci i da Land Rover bude zavrsen...


pic uploader



quick image upload




SerbiaModelkits

I evo napokon zavrsenog Rovera.Zaista prelepa maketa i preporucio bi svima da ovo imaju u svojoj kolekciji.Planiram da sebi nabavim jednu da ga uradim u nekoj nasoj Policiskoj varijanti.Revell se zaista potrudio oko detalja,jeste da ima nekih promasaja ali to se sve moze ispraviti.Ja sam dodao neke detalje uglavnom na motoru u vidu zica i kablova,kao i magnete na haubi da bi se bolje zatvarala,na kraju sam od trake napravio ovu imitaciju gumenih zastita tj blatobrana da prica bude komplet.Sve u svemu maketa perverzija .Uzivajte








toast restaurant wilmington nc





draganst


flanker

U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

boom.boom

Ja tek sad videh ovo :o!? FANTASTIČAN  :god! Sve mi deluje da je kako treba  :bravo! Možeš li reći par reči o procesu farbanja  :think? Prelep sjaj i ravnomeran!!!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"