jos jedan kp mig-15 bis u 1:72

Previous topic - Next topic

ivan

 Obrisi prasinu steta za ovako lepe makete. Mogao bi da nabavis neku vitrinu da ti ne propadaju makete gretaaa :'(

milanco

stvarno super  :o :o :o :o :o Za prasinu najbolje resenje je vitrina sa staklenim policama i lepim pederaj lampama to je moj san i vec duze vreme mastam o realizaciji ali bice nekada pa razmisli i ti o tome vrlo je prakticno ili zauzmi neku kucniu policu ;)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

dragan_mig31

evo uradio sam kamuflazu,uradio cipping malo jaci ali ipak tako mi se svidjaju vise,uradio panele isprljao sa pastele mada se na slici ne vidi ali to jer ima pronto na njemu i najvise sam se namucio sa rezanje sablonu od tamija traku za brojku na nosu,nije ispalo bas najbolje ali zadovoljan sam kao za prvi put :) sutra cu da ofarbam kutije stajnoga trapa i da lepim dekale :)kako vam se svidja?







Boki

Lep MiGonja. Odlično napreduje.

Kolekcija ti je odlična. Naročito mi se sviđa onaj F-15 na prvoj slici. Uživo su sigurno još lepši.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Srdjan

Auuu sto je dobra kamuflaza  :o  :o  :o Koja vojska ima takve migove?  ???

Svaka cast Dragance samo napred.  ;)

Sandman

Quote from: Helloween on 29-08-2007, 07:26:45
Auuu sto je dobra kamuflaza  :o  :o  :o Koja vojska ima takve migove?  ???

Severna Koreja ih je ovako farbala i chini mi se josh neka azijska zemlja 50-60ih godina.... ne mogu sad da se setim da li beshe J. Vijetnam ili Kina ili tako neko...

Srdjan

E i predpostavio sam da su neki zutaci...  ;)  :D  :P

dragan_mig31

ovake i slicen migoe su leteli kinezi i severno vijetnamci,ali ubedljivo najlepsi su oni arapski i africki migoi ali nazalost nema dekale za te pa zato sam odlucio da uradim ovaj.

dragan_mig31

evo ga dobio je dekale,sutra cu da ga lakiram u gloss opet pa onda u matt :)





Sandman

Quote from: dragan_mig31 on 29-08-2007, 18:58:43
evo ga dobio je dekale,sutra cu da ga lakiram u gloss opet pa onda u matt :)

super izgleda!!
mozesh ti njega vec vecheras u gloss lak pa da se osushi do sutra ;)

ja tako radim - kad stavim dekale, obavezno ih posle svega sat-dva maximum prelakiram gloss lakom! ;)

ovo iz razloga da se ne dozvolish dekalima vishe vremena da se pojavi silvering ;) shto ih pre "zalijesh" lakom manja je shansa da se pojavi silvering, jer se mozda malo laka podvuche i ispod dekala (mikronske pukotine) i onda nema silveringa ;)

Kerber

jedino sto mi smeta na ovoj maketi je chipping - radjen cetkom, reko bih, ili se to fototapet cepao... ;)
Pre no sto ga posjajis i matiras, daj, molim te, sredi onaj nesrecni efekat otpadanja komada boje sa trupa i na krilima. Nemoj vise cetkicom, uzmi cackalicu, iglu, bilo sta tanko i siljasto, samo ne cetkicu, jer oce da zezne i da vise boje no sto treba...Znaci, manje ostecenja, ili da budu realnije prikazana.
Ostalo - lepo deluje, kamuflaza je "do dzedaja" ...

Pozz

Dada

O lepo Draganche, lepo... kao sto reche Bane, malko smanji taj "piling", ani kammo je extra
Samo cepaj !!! !!! !!!

oddball

Pravi mali severnokorejski "SabreKiller".
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

deixthunder

Dragane ,kolekcija je stvarno dobra samo bi stvarno trebao da poradis na prasini!