F-102, Revell/Monogram 1/48

Previous topic - Next topic

Zoran Sivcev

Konacno i on spreman za policu posle sigurno 10god. od pocetka radova, i ne secam se kad sam ga zapoceo.
Panelaza je komplet prerezana ostalo je sve iz kutije.
Paralelno sa F-102 sam zavrsavao i F-106  kad ga uslikam uskoro i on u galeriji gotovih maketa.















Poseidon


flanker

HAHA ružno lep ili lepo ružan avion. Nekad mi se učini lepim, nekad ružnim i rogobatnim.
U svakom slučaju prelepi dekali i odlično urađen.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.


najjaci

@flanker A dje ces reci za avion da je ruzan... moze biti samo karakteristicna ili specifican izgledom

@Zoran Sivcev Mislim da je najsladje to kad posle duzeg perioda uzmes u ruke nesta sto si davno zapoceo i na kraju ispadne bombona  :super
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi

Zoran Sivcev

#5
Quote from: najjaci on 23-11-2022, 13:45:50
[membe
@Zoran Sivcev Mislim da je najsladje to kad posle duzeg perioda uzmes u ruke nesta sto si davno zapoceo i na kraju ispadne bombona  :super


Kod mene ti to tako sa svim mojim maketama, zapocinjem sve novo sto nabavim pa stariji projekti idu u zaborav i tako neprestano ali godisnje ipak pozavrsavam dosta njih. Najgore sto se pozaboravlja sta si na nekim maketama zamislio nesto da uradis i primenis.

RILE-NS

Odlično uradjena maketa. Bas u tvom maniru...korektno u svakom segmentu.
Avion sam po sebi veoma interesantan.Bio sam u prilici da ga vidim i uzivo. Lici na one njihove automobile...impozantno.

djnik

I ovaj je odlican! I ja sam neke makete zavrsio posle 5+ godina, nekada te jednostavno "nece" a onda odjedanput dobijes inspiraciju.