1:72 zvezda Su-57

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

maketu sam uradio iz kutije.Sklapanje je jako jednostavno i lako.Sve se sklapa kako treba.Plastika je mekana pa se lako smirgla.Jedino sto su paneli prepitki pa sam morao da vecinu prerezem.Farbane gunze i tamiya.Prljanje je minimalno posto ovoj je ipak nova masina




























milan78

Ko'ko lepo!Salim se malo,lepo uradjena maketa.Mozda jedna od tvojih boljih u poslednje vreme.Vedering i treba da bude sveden na minimum jer po slikama to je mazen i pazen avion sto je za Ruse cudno ali eto... :cheers Lep rad jos jednom!
Instagram-Peacockscaleworx

VladimirBrankovic

Super ovo izgleda, ja se svima vama, najiskrenije, divim kako izvedete ove digital kamuflaže... Zaista, svaka čast, nisam probao ali sumnjam da bih uspeo da odradim to kako treba! Boje su takodje super, ne znam da li su standardizivane i dostupne, ne razumem se u rusku tehniku ali meni, na oko, deluje kako treba!
Jedino što bih ja drugačije uradio je polusjajni finiš, umesto matt... ipak mislim da je to adekvatnije...

Tomcat

Iako nisam ljubitelj ove nove generacije lovaca,ova je ispao odli no, a boje su pogodjene, svaka cast
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Lee Adama

Svaka cast, odlicno odradjeno, pogotovo farbanje digatalnog kamuflaza...

bobanxxx