Revell 1/76 Long Range Desert Group - Pustinjski pacovi

Previous topic - Next topic

Profa

 ;D ;D ;D YEEEEE!!!! ;D ;D ;D

Sinoć stig'o Canon  ;D, i evo davno obećanih sličica!   ::)

Willys:


Chevy:


I za kraj, njih dvojica pored mog Zippa:


Pozdrav!
Bogu fala što sam Lala! :)

milanco

"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Ćomi

No signature.

Srdjan

Ubavi pacovi... ili bolje reci pacovcicicicicici  :D  :D  :D

Sandman

e konachno da ih vidimo u gotovim maketama! :)

bravo Zoki... lepo izgledaju...

nadam se da cu si nabaviti ovaj "komplet" pa eto jednog dana i od mene ovo ;)

mikroskala rulezz!!!  ;) :D :D

Profa

Quote from: Brodski mali on 30-11-2007, 13:44:03
Cetkicom, jel?  :o Svaka cast.

Narafski da je četkicom  ;) Sem washa koji je radjen štapićima... posle četkice  ;D

Inače bih preporučio ove mališane svima koji bi da se oprobaju u 72jci - rade se praktično OOB, maximalno su izdetaljisani i imaju svoju podlogu za vinjetu (koju ću i ja jednom odraditi, obećavam). Naravno, uvek može bolje (rekao je drug Tito  ;)), pa se uz pravu literaturu i slike sa neta može čudo odraditi...

Quote from: Sandman on 30-11-2007, 14:39:32
e konachno da ih vidimo u gotovim maketama! :)

nadam se da cu si nabaviti ovaj "komplet" pa eto jednog dana i od mene ovo ;)

Šteta što se splet okolnosti razvijao tako da ne učestvujem na BS (crk'o fotoškljoc, jurnjava za poslom...), ali... ima vremena, biće tamo još neka zanimljiva tema  :)
Srle, obavjezno ih odradi. Smešno su jeftini za kvalitet (ko bi rek'o da ću ja to napisati za Revell  ???)
Bogu fala što sam Lala! :)

Sandman

Quote from: Profa on 30-11-2007, 14:56:09
Srle, obavjezno ih odradi. Smešno su jeftini za kvalitet (ko bi rek'o da ću ja to napisati za Revell  ???)

to je zato shto je ovo u oridjidji pakovanju Matchbox ;)  :D

rodeo

  Super izgleda, i ja se mislim da nabavim ovaj komplet.

  Koju si boju koristio?
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Profa

Quote from: Sandman on 30-11-2007, 15:06:33
to je zato shto je ovo u oridjidji pakovanju Matchbox ;)  :D

Znam  ;)

Quote from: Rodeo Clown on 30-11-2007, 15:08:16
  Koju si boju koristio?

Osnovna boja je Precision Light Stone, BS 361. Wash sam radio mešavinom Pebeo akrilnih Raw Umber, Burnt Sienna i crne, a drybrush je opet Precision Sand Grey FS 30372. Na netu se inače mogu naći fenomenalne kamuflaže, ali... nije mi se dalo da pravim Desert Pink  ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

Profa

Da ne bude da samo teoretišem... Konačno sam odradio i podlogu koja je išla u kompletu sa maketama, pa je sad sve upakovano:



Putokaz sam odradio juče, te mu još uvek fali dusting. Inače sam ovde prvi put probao Tamijin "weathering master" - ljudi, pa to je genijalna stvarčica!
Eto... Pucajte, ja i dalje držim čas!  ;D
Bogu fala što sam Lala! :)

rodeo

Vala bas mozes da drzis casove maketarstva! Nisam znao da ovi prahistorijski setovi mogu da ovako dobro izgledaju.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

airbamby

Super su profo samo vidi da im malo isprasnjavis tockove
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Profa

@ Darko Rodeo: Apsolutno ti preporučujem ovaj set - ima dosta posla oko sitnica ali je zadovoljstvo na kraju ono pravo ;)
@ Darko Bamby: Isprašnjavio ja to, samo izgleda da je blic malo poništio efekat  ???

Inače ono moje "pucajte..." nije bilo samouveličavajuće - mislio sam da pucate komentarima  :-[
Hvala za pohvale, u svakom slučaju   ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

T34

Jednostavno fenomenalno!!! Oduševljen sam izgledom, kako maketica tako i okoliša!!!
Moj naklon!!!

milanco

e ovo je ono pravo lep set koji je fenomenalno ispao
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju