IAI KFIR C2 1:72 italeri

Previous topic - Next topic

Goran A.

Izvuci sve linije panela do kraja, mislim na wash. Uvek ti izgledaju isprekidano. Mogu biti manje ili vise naglaseni ali nikako isprekidano

pekar

Neznam koje izvodjac radova na maketi al ovo delo mi se svidja  :o kako je zavrseno!Tepaj dalje!!!!!!!!
IL-76

nebkv

#17
Vidim da si dodao jos jedan par podkrilnih nosaca(unutrasnjih).To ne daju u kitu,pa me zanima koje si koristio?Na "pravim" fotografijama 534 sam primetio da ima cetiri podkrilna nosaca,a ne dva kao u kutiji.S obzirom da najverovatnije radim 534 zanima me taj detalj.Inace na jednom drugom forumu sam ga video odradjenog sa naoruzanjem,zaista je fantastican ;)Ubaci i ovde koju fotku :)

dragan_mig31

podkrilni nosaci su od jedne stare makete kfira koju sam radio pre 15 godina jos kao klinac.ta mekta je ocerupana i slomljena pa sam te nosace iskoristio.inace imas fotke u zavrsene makete :)

GBU-10

Lepo odradjeno,zanimljiv model.

nebkv

Hvala na odgovoru ;) Ja cu verovatno raditi varijantu sa cetiri V-V rakete,Tu konfiguraciju imam na fotki pravog aviona 534 u letu

dragan_mig31

Quote from: nebkv on 03-01-2009, 21:43:29
Hvala na odgovoru ;) Ja cu verovatno raditi varijantu sa cetiri V-V rakete,Tu konfiguraciju imam na fotki pravog aviona 534 u letu

jedva ceka mda vidim :)

alaleksic

bas je dobro ispao svaka cast

Hawkeye

Odlican rad,bravo majstore!

'Уживај младићу за младости своје!'

milten

Odlicno, obozavam Izraelske delta wing konfiguracije.
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/