Tierra y libertad

Previous topic - Next topic

gasha

#30
Kampanje bi trebalo da povecaju produktivnost i prikazu tehnike rada nasih clanova kako bi podelili iskustva i naucili ponesto. Problem je sto smo vec dve kampanje produzavali i samim tim razmazili kolege tako da se maketa zapocne a onda izgubi interesovanje i predje na nesto drugo. Racuna se, nema veze, produzicemo kampanju. Tada dolazimo do situacije kada kampanja ne ispunjava gore pomenute ciljeve i "sve je isto ko i lani"
Inace, koliko se secam dogovoreno je da kampanje od septembra traju 6 meseci.

Produzite kampanju za neko razumno vreme, npr. do kraja septembra, a onda kampanje zakljucati na 6 meseci po dogovoru.
Naravno to je samo moje misljenje, vi odlucite sami.

RILE-NS

I moja maketa je u fazi na sredini.Leto je uradilo svoje.Ali i nas maketarski mozak.Mozda treba kontrolisati kupovine i pravljenje stekova,a ne pozurivati izradu.Ona je nesto kreativno i ako se forsira nema razlike od svakodnevice koja je puna nekih rokova i termina.Tema me je zaintrigirala i navela da se posle trogodisnje pauze vratim avijaciji.Taj moj povratak nije lak i uvideo sam da je moja odluka o bavljenju oklopom bila ispravna.Ali mi se svidela ideja ove kampanje.I ja sam za glasanje,a moj predlog je produzetak do recimo kraja sptembra.

Profa

I ja se slažem sa predlogom da se kampanja produži do kraja septembra, iz sebičnih razloga - 'oću da završim maketu u kampanji, a ne posebno!!!
Bogu fala što sam Lala! :)

Sandman

da ne bismo sad mnogo mudrovali i glasali, iz prostog razloga da skratimo prichu (ionako previshe troshimo vremena na prazne priche), hajde da SAMO ZA OVU kampanju iz "starog shablona" produzimo do kraja godine, a sve naredne kampanje ce ionako trajati po 6 meseci, shto je dovoljno da uz solidnu motivaciju se zavrshi chak i maketa kamiona!

takodje predlazem da odustanemo od onih planiranih preplitanja kampanja na svaka 3 meseca jer cemo onda zaista imati previshe tema, u kojima ce (kako je dosadashnje iskustvo pokazalo) uchestvovati opet isti maketari, a onda ce tek uslediti vapaji za produzavanjem kampanja!

dakle... 1-2 kampanje neka idu paralelno, a sledeca (ili sledece dve) krecu kad se ove prethodne zavrshe...

s tim shto opet josh jednom da napravimo "izuzetak" kako bi se mozda ubuduce kampanje odvijale u varijanti "januar-jun" i "jul-decembar"? tako da ... ove dve kampanje (partizanska eskadrila i western front) startuju sada u septembru a u januaru eventualno jedna nova chisto da zapochen novi "ciklus"?

ovo je moj predlog da se nekako dovedemo u red oko ovoga.. pa sad .. kako vam je volja i zelja...

RILE-NS

Ja sam za.Sasvim logicno i ima dobre osnove da se postigne zeljeni cilj.

TISO

Ako če se kampanja produžiti do kraja godine onda ču i ja da počnem i završim jednu maketu za kampanju.
Baš imam jedan stari W-34Hai od MPM koji je rjedko predtavljen ovde.
Pošto pametniji popušta glupaci vladaju svetom!