Africa Corps

Previous topic - Next topic

Messerschmitt

Е овако,ово је само део Revell Africa Corps-а,у 1/72.То су Sd. Kfz. 11 и Pak 38.Сет није потпун јер садржи још и 50 војника и BMW R75,Њих нисам урадио јер ми фале одређене боје,ма отом потом...

ваши коментари су добродошли!Имаче ово су ми прва возила уопште...











Goran A.

Ja slike ne vidim, mora da su hez bin dilitid.

Messerschmitt

Јел сад ок?ма преместио сам их... :)

Messerschmitt

Ајде момци,па јел толико лоше......... :'( :'( :'(

Hawkeye

Koliko vidim,dobro uradjena maketa!

'Уживај младићу за младости своје!'

Profa

Generalno nije loše... Tu i tamo neka brljoka (nezagitovani tragovi livenja, malo boja pobegla, gusenice...). Ono što mi možda najviše smeta je neprirodno flekava šoferka :-\
'ajd sad da vidimo i liliputanca R-75 ;) :D
Bogu fala što sam Lala! :)

Marko M

Nije loše za početak. I ja sam pre izvesnog vremena uradio SdKfz 11 u ovoj razmeri samo je maketa Italerijeva. Ako ti se dopada ovo vozilo, probaj da nabaviš Italerijevu maketu jer je detaljnija, ima gusenice iz članaka i imam utisak da je, što se samog oblika vozila tiče generalno preciznija.

Samo jedna primedba. Imam utisak da si za prljanje točkova i vetrobranskog stakla upotrebio istu boju kao i za vozilo, a i podloga mi deluje kao da je uradjena istom bojom (ako nisam u pravu izvini :'(). Zbog toga se detalji koji su veoma bitni za vozila u ovoj razmeri skoro ne vide.

Messerschmitt

Шоферку сам случајно умазао у завршним фазама,тако да мије било компликовано да је мењам.Подлога и возило су исте боје,ал друге нијансе,на слици се не види баш најбоље...

Хвала на саветима...

имам на лагеру SdKfz 9,њега ћу вероватно,уз ваше савете боље урадити ;)

Quote from: Profa on 23-12-2008, 07:55:16
Generalno nije loše... Tu i tamo neka brljoka (nezagitovani tragovi livenja, malo boja pobegla, gusenice...). Ono što mi možda najviše smeta je neprirodno flekava šoferka :-\
'ajd sad da vidimo i liliputanca R-75 ;) :D


Гусенице су оне гумене,и јако су лоше,јел имаш јоп неки савет???

А лилипутанца ћу вероватно после празника радити