1:72 J-22 ORAO aeropoxy

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

evo odlucio sam da pocem da radim na jedan orao.imam ih 3 pa hteo sam da napravim jedan.poceo sam da polako detaljisem kokpit da bi izglea malo zauzeto.nije nista posebno ali ipak je to bolje nego nista...ovo mi je prva resisnska maketa i moram da kazem da nisam naviknut na toliko smirglanja ali uskoro planiram da maketu skopim i kitiram...najveci problem bice postavljanje poklopac kabine i prednje staklo jer je plastika jako nezna i tanka i valjda bice sve ok :D




Suhoj

Ja sam svoj Orao prodao :P
Verujem da ce ovaj tvoj biti super! Samo napred, cekamo jos slika!

djnik

Je li ces da pravis neki od Orlova sa Petrovca?

PELE

To majstore, samo napred!

Cekam nastavak..... ;D



Pozz

Goran A.

Kda smirglas rezin stavi masku i dobro ocisti radne povrsine posle. Kazu da je kancerogen. Nisu bas svi rezini kancerogeni ali posto ne znamo kakav je taj, budi oprezan.

dragan_mig31

Quote from: djnik on 21-02-2009, 18:47:37
Je li ces da pravis neki od Orlova sa Petrovca?

naravno.ostala dva planiram da budu sa petrovac.ovaj ce da bude 25104 sa oznake SRJ.

dragan_mig31

ovih dana razmisljam oko naoruzanja.bice sa agm-65 maverick e sad jos razmisljam koje bombe da postavim.sta mislite o mk-82? :)

dragan_mig31


kokpit je gotov.kad se zatvori nista nece da se vidi



mutayu

Ako stavljas Maverike stavi ili 2 AGM-a ili TGM i CAB-250 (izgleda kao ruski OFAB-250 sa kocecim prstenom). Nemoj da kombinujes druge bombe i Maverick.

dragan_mig31

Quote from: mutayu on 23-02-2009, 13:49:53
Ako stavljas Maverike stavi ili 2 AGM-a ili TGM i CAB-250 (izgleda kao ruski OFAB-250 sa kocecim prstenom). Nemoj da kombinujes druge bombe i Maverick.


razmisljam oko one enegleske kasetne bl-755.sta mislis o ovome?

mutayu

Ha ha, pa rekao sam ti! ;D
Stavi ili jednu ili drugu kombinaciju, nemoj da mesas.

dragan_mig31

nakon 2 dana smirglanja i kitiranja danas opet isto.jos ovaj put i mislim da cu moci da urezem izgubljene panelne linije i da montiram horizontalac i vertikalce....




Miljan

 :o auuu posla koliko hoces.samo napred,cekam kraj pa da pocnem i ja mogda radim.Samo se razmisljam koji cu i kako cu.

Dada

#13
U bre dragane... Jos ces doterati taj komad rezina :D
Sada pocinje da dobija oblik... :)

airbamby

Svaka cast Dragane...
Nego cime ti ovo gitujes?
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj