M1A2 Abrams Italeri

Previous topic - Next topic

milanco

"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

sezan

Odlican!Tek ces da ga prljas, naravno!? Mocno izgleda!  :mjetal
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

ubermagog

nisam 100% siguran oko detalja sa rotacionim svetlom, koliko se sećam on ide samo uz onaj komplet 'cevčica' koji se kači na topovsku cev... sistem se koristi tokom manevara i vežbi kada se simulira gađanje i pogađanje (pogođenom tenku se pali rotacija)

evo ga na ranijoj verziji Abramsa pa je zato verovatno na drugom mestu


Momcha

#18
Bio si u pravu,nisam obratio paznju na taj detalj.U svakom slucaju visak-otklonjen  :mjetal

Momcha

Mali update.Cekam da mi kompresor bude zavrsen pa sam bez brusha pa reko da ne gubim vreme jer kraj kampanje je blizu.
Resio sam da uradim malu dioramu.Ovo sto se na slikama vidi je samo gruba konstrukcija.Kad stigne kompresor mislim da cu
sve stici da zavrasim za par dana.

Palama ce biti gotova ovih dana,kao i mali dodz  ;D Na Abramsu ima jos par detalja da se doradi.Nastavak uskoro  ;D

Suhoj

Lepo, meni se svidja!
Onaj ker je bas super detalj :cheers

Momcha

Evo male dorade na diorami.Nijansirao sam malo ulicu i trotoar.Kameni zid je dobio boju.Palma je 60% uradjena.Ulica delimicno uradjena  ;D
Nastavak ovih dana.

Messerschmitt

Делује веома занимњиво. Палма изгледа сјајно иако кажеш да није готова!По мом мишљењу треба још мало да потамниш пукотине на путу...   него где побеже оно куче? :think :hahaha

pekar

#23
otišo da piški pa će se vrne
IL-76

Momcha

Male dopune u izradi diorame.Palma je dobila kokose :) (sta sve coveku padne na pamet kad gleda Surviver  ;D),zid,zemlju i trotoar sam preso pigmentom.
Ograda sa desne strane je dobila travu  ;) Poceo sam sa izradom saobracajnih znakova i bandera za struju.Promenio sam i polozaj tenka.Ovako
mi lepse  izgleda.Ubacio sam i "metalna" vrata  pored zida.

PELE

Pozz

Ovo je odlicno!

Reci mi samo od cega si napravio zid, tacnije cigle/kamenje sta vec...?

Momcha

kocke stiropora,"prekrecene" gipsom.

Hawkeye

#27
Momco,trebao bi da stavis i kojeg amera pesadinca pored tenka  :think ili nekog mudzosa sa RPG-om u blizini kako vreba priliku da naguzi Abramsa  :naughty !

'Уживај младићу за младости своје!'

lord sir giga

ili nekog mudzosa sa RPG-om u blizini kako vreba priliku da naguzi Abramsa 

Stavi ga na Palmu  ;D
Ili iza metalnih vrata.

Messerschmitt

Мислим да је то боља позиција за тенк!Све је јако добро одрађено! :cheers