Aeromiting - 13.09.2009.

Previous topic - Next topic

milten

Bilo je super! Nikakvih problema nisam imao.
Ukapirao sam da je Tayphon dvosed toliko ruzan da cu odmah da se ratosiljam makete ...
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

PELE

#46
Mislim da nije potrebno da postavljam sve, jer su slicne kao predhodne... :)

Od mene par komada:



Pozz...

mutayu

Da napisem i ja koju!
Bio sam na mitingu, peske, zahvaljujuci Direktoratu Civilnog Vazduhoplovstva koji mi nije produzio plovidbenost aviona, i platio sam kartu, prvi put posle mnogo godina. ;D
U letackom programu su mi se posebno dopali nastupi Vazduhoplovstva Vojske Srbije na otvaranju, demonstracija Laste, spanska CASA, danski F-16, francuski Alpha Jet. Nastup Orla i Starsa je bio standardno dobar. Nije mi se dopao nastup pojedinacnog MiG-29 - siromasan, daleko od onoga sto taj avion moze da pokaze i sto je najvaznije sa generalom Djukanovicem za komandama. Ne valja kad nema niko mladji od generala i zamenika k-danta ViPVO da to radi.
Obradovao sam se susrtetu sa gomilom prijatelja i kolega a posebno susretu sa nekolicinom ljudi sa ovog foruma.
Sto se tice organizacije imam milion primedbi vezanih i za letacki i za zemaljski deo programa ali vas necu time daviti. Vazno je da se ovaj miting dogodio i bezbedno zavrsio. Prvi put posle 1997. imali smo ovakvo nesto a postoji mogucnost da cemo imati jos uskoro. E pur si muove!

pekar

E pa ljudi mi (Nišlije koji su hteli da idu kako treba) smo se organizovali ovako : ustajanje u 02 h , skupljenje po Nišu do 03h i polazak bez stajanja i STIGLI LEPO u 06 i 15 do samog ulaza u aerodrom dok je ostatak Srbije još spavao. FENOMENALNO I BOLJE NIJE MOGLO !!! Užitak po aerodromu ODLIČAN !!! Uspešnost u realizaciji - 5-ca -ili 10-ka !!! :mjetal
IL-76

Warhawk

#49
Samo volim što su oni smradovi na TV rekli da je sve oko transporta organizovano i da nece biti gužvi... A red vožnje Beovoza da ne spominjem, izgleda da nedeljom ide tek svaki treći  >:(

Al, dobro, kad napokon stigosmo, bilo je OK, evo par fotki iz moje perspektive
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Milan18111

#50
JA IM SVE OPRASHTAM, i los prevoz dao aerodroma i jos gori sa aerodroma i onog na bicikli sto me je vijao okolo da slucajno ne uslikam one
iracke migove(zamalo da mu uspe) i  razne sitnice vec spomenute u prethodnim postovima.
Vredelo je otici i videti, a nije sigurno bilo lako sve to organizovati .
Evo par slika i od mene i ujedno pozdrav za MIljana i Klajujuniora.

AirGuard

#51
Dosta slika je okaceno, moje slike su manje/vise slicne pa cu zato okaciti nekoliko onih koje se malo izdvajaju:

1.Dezurni raketni sistem neva na svega 100m od stajanke aeromitnga-istina sa skinutim raketama iz razumljivih razloga ALI ocito potpuno povezan i spreman za dejstvo:)

2.Spanci na avionu dok u pozadini drugi avion radi akrobacije

3.Povratak padobranaca uz nadlijetanje Mi-8