MiG 1.44 (Revell 1/72)

Previous topic - Next topic

InFlames

Sada, kad se je euforija oko PAK-FA lagano opala, odlučio sam napraviti Mikoyanov konceptni lovac 5. generacije. Kalup je u svom izvoru od Zvijezde, ali je odličan uz vrlo malo kitanja.






Kerber

Uf, lepsi je definitivno od ovog "Pak-a"...
Standardno dobar rad. Nema sta da se zameri.
Jel mu daju nesto od naoruzanja, (nek' je koncept, al' nesto bi morao da moze da ponese), i gde bi to islo? Na krila il' u neki "bomboluk" u trupu, kao Pak ili F-22?

Sneni

Super je, lijepo, čisto... sviđaju mi se detalji unutrašnjosti mlaznika.
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

InFlames

hvala!

kerber: to, koji je lepsi je stvar debate - PAK-FA je meni lepsi od ovoga; samo moram reci, da na fotkama mi je MiG ruzan ko uzas ali sad, kad ga imam u 3D pred sobom, mnogo mi je lepsi nego 2D fotka. Ima 2 nosaca naoruzanja pod krilima a i ima i bombaye u trupu

Nemsy_29

Odlican rad !
Cisto i pedantno  ;D

Sad moze i jedan berkut pa jednog dana i T-50  ;)

InFlames

pa Berkuta sam napravio prije nekoliko meseci (proveri Galeriju), a T-50 - za scratchbuild za sada nemam vremena...


dusko

Ovo je zaista lepo osvezenje bar za mene,kazes da je maketa Zvezdina i da je laka za rad imas li mozda koju fotku tokom sklapanja?

InFlames

dusko: tako je, nikakvih silnih problema kod sklapanja... nekoliko fotki, samo nista posebno mozes videti tu:
http://www.arcforums.com/forums/air/index.php?showtopic=202874

Kod maketa kojim moras da sklapas predni i zadnji deo trupa se rado napravi stepen na spoju, al kod ove nista... stvarno dobar inziniring Zvezde!

sezan

Lep rad!Dobih pre neki dan na poklon Zvezdinu i deluje jako fino na prvi pogled!Ko spomenu naoruzanje...do sada nisam video ni jednu fotografiju sa istim vec je uvek ovakav..go!
Super maketa!

ps.taman ja cu da radim onu verziju prvog prototipa ,plavi 01!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

JUNKERS

Lepo. Jos samo kada bi ga na nebu videli. UHHHH. :)

Suhoj

Odlican!
Ne znam kako bi mu legla kamuflaza sa Su-35, mislim da bi fino izgledao :)

sezan

Na svakom lezi CAMO sa SU-35!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

GBU-10

Zanimljiva i nesvakidasnja maketa a uz to i lepo odradjena.