Nebeska škorpija

Previous topic - Next topic

Ružna skalamerija koja je skoro 2 puta letela na misiju u kantu ali nije. Zahvaljujem i pohvaljujem Revellu na isporuki rez. delova slomljenog stajnog trapa.
Kupujte Revell. Nisu Tamiya ali su tu kad zagusti!

Maketa je revell 1:72 iz kutije.

















Malecka neki aviončić ova škorpijica:









Josip


YU-DFY

Jako interesantno i lepo uradjena maketa. Sve pohvale.

flanker

Ha ha prelep je u svojoj ružnoći!!!
U svakom slučaju odlično urađen, a šareniš 50ih  i 60ih je priča za sebe.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

DjG

#3
Hvala za uporedne fotografije jer, iskreno, nisam imao predstavu koliko je ovo čudo.
Jel bilo nekih posebnih problema sa sklapanjem ili... ? Nisam do sad čuo ništa negativno za tu maketu.
Odlično izgleda.

asimetric

Bravo, odličan rad!
Šta si koristio za metaliziranje?

dragan_mig31

Odlican avion.Svaka cast.Jel ovo negativ ili pozitiv?Nije li radio njega i akademi?

milan78

#6
Lepo si ti ovo uradi.Mada sad kad si pokazao svu velicinu uporedno ne bih ga ja jos radio.@dragan_mig31 mislim da je to ista plastika druze.
Instagram-Peacockscaleworx

Ista plastika ali ima Revell 100% bolje dekale.
Panelizacija je urezana osim kod izduva gde ima neke nezgodne ispupcene nitne.

dragan_mig31

Znaci da ganjam revella.

hvala na informaciji.

Pa dostupniji je svakako ako dodze do s****a. Noge stajnog trapa stavljaj na kraju I ako oces da podignes nivo, kupi Pavlin cockpit set.

viper


milan78

#11
Moja greska iako rasklop je slican nisu iste makete Revell i Academy.Tu su,slicne ali i ja bih dao prednost revelu zbog podvesa nesto boljeg kokpita kao i dekala.
Instagram-Peacockscaleworx

Janjic

Škorpija bode koliko je dobra!
凸(¬‿¬)凸

djos & filip

Odlican rad, prelepa izvedba ovog meni dosta ruznog aviona.
NMF je super ispao.
Hvala za uporedne slike, kao sto neko vec rece, jos malko ce da priceka u kutiji, nisam imao predstavu kolika je ovo mrcina.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

petarsm

   :cry Није ми био познат овај авион. Из наслова и преписке, такође, не могу да видим који је (назив, ознака). Занима ме и шта му је ово на крајевима крила ? Лепо урађен, наравно.