ISU-122 S, Italeri 1:72 Update 3

Previous topic - Next topic

airbamby

Sjajno ovo izgleda,zaista je sjajno sto prikazujes sve detalje rada.
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

milanco

Stvarno super napreduje :D, sta je sledece isu u 1-144 posto vec imas 1-35 i 1-72 glupo da nemas i ovaj >:D
Nego rece mi da nemas vremena za makete a radis i makete i kacis slike ne net. Izgleda da je nekome poceo raspust ;D 0:)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

T34

Evo malog napretka - detaljirani teški mitraljez, cijev je probušena na vrhu, ručice su od žice, a ublaživači trzaja ( mislim da im je to funkcija) od dva komadića obrađena spruea...nije savršeni ali mnogo bolje od originala.



Sandman

Andro kako napreduju radovi na ovoj maketi?  :-\

jedno pitanjce vezano za "dodatnu" opremu - chiju si metalnu cev nabavio za ov maketu?

planiram nabavljati razne cevi za moje 72ke pa me zanima ima li generalno neke razlike izmedju cevi topova koje proizvode recimo Aber, Armo i Armorscale? Razlike u cenama su poprilichne pa iz tog razloga pitam  ::)

T34

Quote from: Sandman on 18-03-2008, 08:30:16
Andro kako napreduju radovi na ovoj maketi?  :-\

jedno pitanjce vezano za "dodatnu" opremu - chiju si metalnu cev nabavio za ov maketu?

planiram nabavljati razne cevi za moje 72ke pa me zanima ima li generalno neke razlike izmedju cevi topova koje proizvode recimo Aber, Armo i Armorscale? Razlike u cenama su poprilichne pa iz tog razloga pitam  ::)

Slabo napreduju :( ali završiti ću je!
Konkretna cijev je Aberova, ali imao sam neke Armo-ove, uglavnom jednostavnijih kontura (npr. za Matildu, T-34 itd. )i sasvim su OK!
Postoje recenzije i slike, s tim da uglavnom uživo bolje izgledaju no na slikama ;)

chemical_ali

ja se već poveselio da je napredak sa fotkama tu,kad ono ništa :P!!!

Boki

Quote from: chemical_ali on 18-03-2008, 10:01:27
ja se već poveselio da je napredak sa fotkama tu,kad ono ništa :P!!!

Ja takođe :D . Eh, taj marketing ;) :D

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.